פניה למוקד מוקד נגישות

מהנעשה במחלקת חינוך במגילות 1.7.2021

חודש יוני היה חודש עמוס בטקסים, אירועים ופרידות

 

לעיון בעדכון מחלקת חינוך שפורסם ב 15.6.2021 לחץ כאן

לעיון בעדכון מחלקת חינוך שפורסם ב 1.7.2021 לחץ כאן

כפר הסטודנטים "קדמה" אלמוג (כתבה: לוטם גלזר, סטודנטית בכפר)

את החודש התחלנו במסיבת שישי מטריפה בדשא של הכפר, שהחלה בשעות הבוקר ונמשכה עד רגע לפני כניסת שבת עם דיג'י המיולין המוכשר והרבה הרבה מים, שמחנו לראות את כל מי שהצטרף לחגיגות. תודה לחנה ואוהד הסטודנטים האלופים שאחראים על התרבות, וגם לכל העוזרים במלאכה – מכיני המלבי והסמבוסק, תולי הציליות והברמנים. באמצע הריקודים נפלה לאחת המשתתפות טבעת אירוסין – חילקנו את הדשא לריבועים ממש כמו שדה מוקשים וכולם עזרו בחיפושים ובסופו של דבר הטבעת נמצאה!

בתחילת החודש נכנסה לתפקיד ראשת הכפר מוריה כהן התותחית, סטודנטית שנה א' בכפר שתמשיך בתפקידה גם בשנה הבאה. אנחנו מתרגשים מאד לקראת פעילותה ומאחלים לה הצלחה רבה. בהקשר הזה, בחודש האחרון אנו מבצעים ימי מיונים לקראת קבלה של סטודנטים חדשים לשנה הבאה בכפר. מגיעים לכאן אנשים נהדרים עם מוטיבציה גבוהה להצטרף ולהיות חלק מקהילת אלמוג ומועצת מגילות. (אם יש לכם רעיון לסטודנטים מתאימים נשמח מאד שתפנו אותם אלינו!) רוב הסטודנטים שעוזבים בסוף שנה הם אלו שנמצאים כבר שנתיים בכפר וממשיכים מכאן הלאה, רובם עוברים מכאן לאזור ירושלים והצפון. בסוף החודש השתתפנו באירוע סוף שנה של עמותת קדמה שהתרחש בקיבוץ סופה (בו פותחים כפר של קדמה בשנה הבאה) וכלל טורניר כדורגל, הענקת תעודות למצטיינים הופעה ומסיבת בריכה.

לקראת סוף שנה מסתיימות החודש גם חונכויות פר"ח ומרכזי ההעשרה השונים ביישובים (חוץ ממי שממשיך חודש נוסף ושמע על כך באופן פרטני) – בשבועות האחרונים מקיימים הסטודנטים פעילויות אחרונות ומושקעות בהחלט – מיצירות לקיץ, טיולים בסביבה ומסיבת בריכה. הזדמנות נפלאה לומר תודה רבה לכל החניכים המקסימים, היה לנו תענוג ללוות אתכם ולהכיר אתכם, הרגשנו שמתוך החיבור איתכם התחברנו גם אל המועצה והסביבה בה אנחנו חיים. היה משמעותי וכיף גם יחד! מצרפים סרטון שמסכם את הפעילות של המלגה במועצה – נשמח שתצפו בלחיצה כאן.

בחודש האחרון אפי כהן, סטודנט שנה ב' בכפר הוציא קליפ ראשון ומאד מקומי שצולם ברחפן בכל האזור של צפון ים המלח. בקליפ אודי מנגן קאבר שלו לשיר 'ואם תבואי אליי' של עידן רייכל בביצוע בסנטור – כלי נגינה עתיק ומיוחד מאד מהמזרח. מזמינים אתכם לצפות בקליפ ולשתף אותו בלחיצה כאן. בנוסף, הסטודנט הנפלא יותם כהן (כולם כהנים בניוזלטר של יוני!!!) התחתן עם בחירת ליבו שני – מזל טוב!!!!

קישורים חשובים:

האחריות הינה של המבקר בלבד, והמועצה אינה אחראית בכל צורה שהיא לטיב ו/או לתוכן האתר והאמור באתר הינו בגדר המלצה בלבד

עיצוב: Ronnie Baruch | תכנות: tq.soft