פניה למוקד מוקד נגישות

משולחן החינוך במגילות – מהנעשה במחלקת חינוך 1.6.2021

תושבים, הורים ואנשי חינוך,

לשם שקיפות התהליכים וחיזוק הקשר בין המועצה לתושבים, תפרסם מחלקת החינוך עדכון קבוע אודות הנעשה בתחום במרחב מגילות. העדכון יפורסם לסירוגין אחת לשבועיים: בפרסום הנ"ל ובפירסום אמצע החודש. העדכון הקבוע יופץ באתר המועצה וברשימת התפוצה המועצתית ישירות לתיבות המייל של התושבים, להרשמה לקבלת העדכון לחץ כאן.

השתלמות קיימות וחינוך סביבתי – לצוותי החינוך בגיל הרך –התקיימה החודש בגן זוגן באבנת בנושא "טבע עירוני מסביב לגן".  במפגש זה דיברו הצוותים על חשיבות הנושא, על טבע עירוני במדבר וחשבו כיצד להפגיש את הילדים עם אוצרות הטבע בישוב.

תהליך "המענה המחודש לנוער" – שיתוף ציבור בתחום הנוער במרחב מגילות – אנו עומדים לפני התכנסותה של ועדת היגוי.   

שרות "דלת פתוחה" - השירות הפסיכולוגי חינוכי של המועצה עובד וזמין עבורכם גם בתקופה זו. אנו מפעילים את שרות "דלת פתוחה" עבור הורים המעוניינים בהתייעצות פסיכולוגית דיסקרטית. ההתייעצות תינתן בתיאום מראש עם הפסיכולוגית אורלי דרטלר.                                                               לקבלת השירות, יש לשלוח הודעה לנייד 050-8296096.

הסתיים הרישום למסגרות החינוך במגילות לתשפ"ב –  לגנים ולבית ספר מגילות. תודה על שיתוף הפעולה!

אימון מכלול חינוך – החודש קיימנו את חלקו השני של אימון מכלול חינוך למוכנות לחירום. האימון הראשון התקיים בחודש דצמבר. האימון הנוכחי התקיים בשיתוף מנהלי מסגרות החינוך במרחב מגילות: יסודי מגילות, תיכון עין גדי ויפתח. כן השתתפו מנהלי כפר הסטודנטים קדמה באלמוג ומכינת מלח הארץ. במוקד היום עמדה ההיערכות לתרחיש רעידת אדמה וכן יצירת שותפויות למתן מענה בחירום עם מסגרות החינוך ועבורן. מכלול החינוך "עלה קומה" בהיערכות ובמוכנות לחירום.

בית הספר של החופש הגדול – יפעל השנה לילדי הגנים ועד כיתות ו' מ1-21.7.21. הרישום לגנים יתקיים בישובים. הרישום לפעילות חט"צ עד ו' שתתקיים בבית ספר מגילות ייפתח באתר המועצה באופן מקוון עד סוף השבוע. עקבו אחר הפרסומים.

דרוש/ה סייע/ת למסגרות החינוך למועצה האזורית מגילות ים המלח. פרטים באתר המועצה או בלחיצה כאן יש למלא טופס מועמדות למשרה באתר המועצה. יש לשלוח קורות חיים, המלצות, תעודות השכלה/הכשרה  למייל hinuch@dead-sea.org.il

דרוש/ה קצינ/ת ביקור סדיר (קב"ס) למחלקת החינוך. פרטים באתר המועצה או לחץ כאן.

דרושים עובדים לבית הספר של החופש הגדול –לפרטים היכנסו לקישור לחץ כאן.

 

אנו זמינים עבורכם! לשירות במחלקת החינוך בטלפון 02-9945020  בין השעות 8:00-15:30  או במייל בכתובת hinuch@dead-sea.org.il

 

בברכה

 

טלי מוסקל

מנהלת מחלקת החינוך

 

האחריות הינה של המבקר בלבד, והמועצה אינה אחראית בכל צורה שהיא לטיב ו/או לתוכן האתר והאמור באתר הינו בגדר המלצה בלבד

עיצוב: Ronnie Baruch | תכנות: tq.soft