פניה למוקד מוקד נגישות

משולחן החינוך במגילות - עדכון מהנעשה במחלקת החינוך 1.2.21‎

  1. פתיחת השתלמות אזורית שנתית לצוותי הגנים והמעונות בנושא קיימות וחינוך סביבתי לגיל הרך, מותאמת לאזור שלנו, אזור ים המלח, שהתקיימה ב18.1.21, עם כ20 משתתפות בהנחיית וליווי החברה להגנת הטבע. המפגש עסק בקיימות ובדגש על ערכי הגן העתידי. ההשתלמות הינה חלק מרכזי מתכנית אזורית משותפת של המועצה, המשרד להגנת הסביבה, איגוד ערים יהודה לאיכות הסביבה ומשרד החינוך.
  2. פורום מדריכים אזורי,  מדריכי החינוך החברתי בישובים, התקיים ב26.1 בזום בהובלת מורן אברשימי רכזת הנוער של המועצה, במפגש הוצג למדריכים את "הכנס המגזר הכפרי  למדריכי הנוער "השנתי של מנהל חברה ונוער אליו נצא כנציגי המועצה בחודש אפריל. לאחר מכן, ישבו המדריכים ותכננו ביחד את פעילויות האזוריות לחודשים הקרובים- פורים, פסח ויום העצמאות. בקרוב נצא בפרסום על פעילויות האזוריות לנוער בחודשים הקרובים.
  3. השרות הפסיכולוגי חינוכי של המועצה עובד וזמין עבורכם במהלך תקופת הסגר. אנו מפעילים שרות "דלת פתוחה" עבור הורים המעוניינים בהתייעצות פסיכולוגית דיסקרטית. ההתייעצות תינתן בתיאום מראש עם הפסיכולוגית אורלי דרטלר. לקבלת השירות, יש לשלוח הודעה לנייד 050-8296096.

אנו זמינים עבורכם! שירות במחלקת החינוך בטלפון 02-9945020  בין השעות 8:00-15:30  או במייל לכתובת hinuch@dead-sea.org.il

 

 

האחריות הינה של המבקר בלבד, והמועצה אינה אחראית בכל צורה שהיא לטיב ו/או לתוכן האתר והאמור באתר הינו בגדר המלצה בלבד

עיצוב: Ronnie Baruch | תכנות: tq.soft