פניה למוקד מוקד נגישות

הודעה לתושבים 30.3.20

תושבים יקרים,

אנו בעיצומו של שבוע נוסף בשגרת החירום שנכפתה עלינו. המועצה מקיימת באמצעות הצח"י ניטור רציף של מצב המבודדים והחולים ביישובים. נכון להיום, ישנם קרוב ל-30 מבודדים בכלל יישובי מגילות ואף לא חולה מאומת אחד. כולי תקווה שמצב זה של העדר חולים ביישובים שלנו יימשך. הדבר תלוי כמובן בכולנו: בהמשך העבודה המבורכת של צוותי החוסן היישוביים וההנהלות, בהקפדה על הנהלים ובאחריות האישית של כל אחד מאיתנו לקיום מדוקדק של הנחיות משרד הבריאות. תושב שהוגדר עובד חיוני או יוצא את היישוב לצרכי הצטיידות כפי שהותר, על פי הנחיות משטרת ישראל אינו מחויב באישורי מעבר או אישורי עבודה. להנחיות של משטרת ישראל לחץ כאן.

החל מיום ד' 1.4.2020 ועד לאחר הפסח, ייסגר בניין המועצה לכניסה ולקבלת קהל. עובדים חיוניים ימשיכו במתן שירות לתושבים. פרטי הקשר של עובדי המועצה זמינים עבורכם באתר המועצה או בלחיצה כאן.

סיוע והצטיידות

על מנת לסייע לכם לקיים אחר הוראות משרד הבריאות ולהמעיט ביציאה מן היישובים ומאחר ומועדי המשלוחים של המרכולים במישור אדומים ליישובי מגילות, רחוקים יחסית,  במועצה וביישובים נערכים למתן מענה לסיוע בהצטיידות לכל יישובי מגילות:

מוצרי מזון יבשים, חומרי ניקוי, תבלינים, שימורים, פסטות, אורז, סוכר, שמן, טואלטיקה, כלים חד"פ ועוד מוצרים זמינים עבורכם בחברת "סאל חי" בקיבוץ בית הערבה. לפרטים נוספים לחץ כאן  או בטלפון 054-3134444

הזמנות טלפוניות: כל בו קלי"ה וכל בו מצפה שלם מאפשרים הזמנת מוצרים טלפונית בלבד. איסוף עצמי של המוצרים משער היישוב (לא תתאפשר כניסה ליישובים ולא תתאפשר כניסה לכלבו).

כל בו קלי"ה טלפון להזמנות: מרינה 4997913 054

כל בו מצפה שלם טלפון להזמנות: 02-9945152 מיקי 052-3822594

משלוח בתשלום מקלי"ה או ממצפה שלם בטלפון 054-3134444 (מורן)  או 055-6693009 (חי)                                              העלות-  30 ₪ למשלוח, תשלום עבור המשלוח עצמו באפליקציית "ביט" בלבד בטלפון 055-6693009

"שופרסל און ליין" – משלוחים מרוכזים ליישובי מגילות – החל מיום ד' 1.4.2020

בשיתוף פעולה עם חברת שופרסל הגיעה המועצה לסיכום כי תושבי מגילות יוכלו להזמין משלוח באתר שופרסל און ליין, ולהגדיר את המשלוח "באיסוף עצמי". שליחים יאספו בצורה מרוכזת את המשלוחים במועדים הנקובים ויעבירו אותם לכניסה לכל יישוב. איסוף המשלוח מהכניסה ליישוב - באחריות המזמין.

המשלוחים המרוכזים מ"שופרסל און ליין" ליישובי מגילות בימים ב', ד'

בעת ההזמנה באתר יש לסמן תאריך (סימון פיקטיבי, רק לשם סגירת ההזמנה, תאריך האיסוף בפועל ייקבע מול השליח) מיד עם סגירת ההזמנה יש להעביר הודעה כתובה בווטסאפ לטלפון  054-3134444 וליידע שממתינה הזמנה עבורכם. ההזמנה תגיע אליכם באמצעות שליח עד יומיים ממועד ההזמנה. מועד איסוף ההזמנה והשילוח ליישוב יתואם מולכם ישירות.

חשוב! בביצוע ההזמנה, יש לציין תחת 'שם הלקוח' גם את שם היישוב!

משלוח בתשלום מ"שופרסל און ליין" בטלפון 054-3134444 (מורן)  או 055-6693009 (חי) - בעלות  30 ₪ למשלוח, תשלום עבור המשלוח באפליקציית "ביט" בלבד במספרי הטלפון הנ"ל.

פניה להורים:

לפני כשבועיים וחצי עברנו בבת-אחת ממציאות אחת למציאות אחרת, בה מסגרות החינוך והחוגים נסגרו, פעילויות הפנאי צומצמו ושגרת העבודה, הזוגיות והסביבה החברתית-משפחתית הופרה. השגרה החדשה שכעת בה אנו חיים, מזמנת לנו אתגרים רבים לצד הזדמנויות ומעוררת רגשות שונים ומגוונים.

ענבר שלו מנהלת השירות הפסיכולוגי- חינוכי במגילות ריכזה עבורכם כמה נקודות חשובות להתמודדות שלנו כהורים, הן עבור עצמנו והן עבור ילדינו, לקריאה לחץ כאן

 

קרן "ערבות הדדית במגילות":

הקרן הוקמה על ידי המועצה כדי לאפשר לתושבי מגילות ליישם את החוסן והערבות ההדדית הקהילתית המתקיימת ביישובים, גם ברמה אזורית. הקרן מגייסת תרומות שייעודן תמיכה בתושבי המועצה שנקלעו לקשיים בתחומים שונים, הן כתוצאה ממצבי חיים אקוטיים והן כתוצאה ממשבר הקורונה.

הצטרפו אל רבים שכבר תרמו, למען תושבי מגילות!

לקרן "ערבות הדדית במגילות" לחץ כאן

 

 

 

 

"שמו אותנו על פנאי"

צעדת ראשוני ים המלח ומופע של שלום חנוך לא יתקיימו השנה..

חוגי הספורט והפנאי מוקפאים.. זה לא מה שישבור אותנו!

הכנו לכם שפע של רעיונות, פעילויות ובעיקר קהילה!  יש למה לחכות.

ב- ❤ צוות תרבות ספורט ופנאי.

 

 

נותן שירות? בעל עסק? ופתוח לעסקים? בקרוב מיניסייט לקהילת מגילות ואנו מזמינים אתכם לפרסם את עצמכם. למעוניינים יש לפנות לאורית הרשטיג  050-5521777  או במייל orit@dead-sea.org.il  (כמובן ללא עלות)

 

שלכם,

אריה כהן

ראש המועצה

האחריות הינה של המבקר בלבד, והמועצה אינה אחראית בכל צורה שהיא לטיב ו/או לתוכן האתר והאמור באתר הינו בגדר המלצה בלבד

עיצוב: Ronnie Baruch | תכנות: tq.soft