פניה למוקד מוקד נגישות

קיבוץ מצפה שלם קולט אתכם

 

אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו, ולהיות חלק מחוויית החיים המיוחדת הזו... 

השילוב של איכות חיים בעלויות מחייה שפויות בהחלט, יחד עם מיקום הנמצא במרחק 50 דק' נסיעה מירושלים וכ-90 דק' מהמרכז, הופך את מצפה שלם למקום המאפשר לממש חיי משפחה משופעים באיכות חיים, חברה ופנאי, בד בבד עם ניהול עסק דיגיטלי / סטארטאפ, טיפוח יזמויות, או השתלבות בענפים המקומיים והאזוריים.  

בימים אלה, אנו נמצאים בעיצומו של תהליך קליטת משפחות חדשות לפרויקט ההרחבה, עם אפשרות להצטרף למסלול הקליטה המלא, לחברות בקיבוץ. מספר המשפחות הבונות את בית חלומותיהם בשכונה החדשה, אל מול נופו המדהים של ים המלח, הולך וגדל. השכונה, שכבר מאוכלסת בחלקה, מהווה חלק אינטגראלי מהקיבוץ, ונמצאת במיקום נוח ונגיש למתקני המקום (מרפאה, כולבו, בריכה, מגרשי כדורגל וכדורסל, ועוד).

הפרויקט מנוהל ע"י הרי זהב בע"מ- מהמובילות בשוק הנדל"ן ביהודה ושומרון, עם בנייה בסגנון "ארמונות החורף" - תכנון ייחודי של האדריכל כפיר וקס, מהאדריכלים הסביבתיים המובילים בארץ. הדגם שתוכנן בהשראת ארמונות החורף ההרודיאניים ביריחו, כולל מרכיבים של עיצוב, קירור והצללה המותאמים לתנאי האקלים של האזור, ומאפשר גדלים שונים, המותאמים לצורכי כל משפחה.

תכנון המתחם הכולל, לרבות העמדת כל יחידה, מעוצבים בקו אחיד המקנה לשכונה אופי ייחודי של נווה מדבר, ואתם מוזמנים לבחור את החלקה המיוחדת שלכם... בתוכו.

 

לשאלות ומידע נוסף לגבי תהליך הקליטה והבנייה, דברו אתנו :

אביבה דהמן: 0523256804 | aviva_d@mitzpe-shalem.org.il
 

"הבית אינו המקום בו אתה חי, אלא המקום בו מבינים אותך."

כריסטיאן מורגנשטרן

 

האחריות הינה של המבקר בלבד, והמועצה אינה אחראית בכל צורה שהיא לטיב ו/או לתוכן האתר והאמור באתר הינו בגדר המלצה בלבד

עיצוב: Ronnie Baruch | תכנות: tq.soft