פניה למוקד מוקד נגישות

הכירו את משפחת מילר מקרוב...

 

 

קובי ואביטל מילר הורים ל-4 בנות. מתגוררים ביישוב מצפה שלם. 

השניים, בעלי חוות קקטוסים ועסק עצמאי להדברות. בנוסף קובי עובד במרכז ומלווה נכה צה"ל ואביטל עובדת בחברה להפקת אירועים בעין גדי.

 

"הגענו למצפה שלם אחרי אין ספור חיפושים בכל הארץ" מציינת אביטל, "מאז שאנחנו מכירים ידענו שאנחנו רוצים להתרחק מהעיר ולחיות במקום שבו לילדים שלנו יהיה שליו ונעים, גרנו בתחילת הדרך בכפר סבא, ומעולם לא זנחנו את החלום הזה. במהלך החיפושים הקדחתניים, ביקרנו חבר בעין גדי, ובדרך ראינו שבישובים מסביב קולטים משפחות חדשות, נכנסו למצפה שלם והלב של שנינו פעם בחוזקה, ידענו מייד שזה המקום בשבילנו, החזקנו ידיים והחלטנו שלכאן אנחנו עוברים. תוך כמה חודשים עברנו לפה ומאז אנחנו... בבית" היא מספרת. 

 

ואיך מתמודדים עם הפן הכלכלי?

"מכיוון שאנחנו קרובים לירושלים פתרונות התעסוקה קיימים לכולם והם מאוד ממשיים. מצד שני יש פה המון עסקים קטנים שצומחים פה בעידוד של כולם, וחברים שלנו מדווחים על עליה מתמדת בנתוני המכירות משהו שמחמם את הלב ללא כל ספק" היא אומרת ומוסיפה, "הייחודיות של המקום טמונה באנשים שבו, באוויר שבו שגורם לך להרגיש טוב, הנוף עוצר הנשימה, וזו פשוט עובדה, זה המקום הכי טוב לגדל בו את הילדות ובמקביל לפתח עסק משלך, מעבר לזה  שהקהילתיות אצלנו היא חזקה גם מבחינת אירועים משותפים ושותפות גורל - זה מורגש בצורה מאוד בולטת"

 

איך זה בא לידי ביטוי?

"כשילדתי את שתי הבנות הקטנות קיבלתי המון תמיכה ועזרה, כולם מסביב עטפו אותי בחום, וזה  משהו שלא היה לי במקום אחר, הילדים מכירים את כולם ואני לא צריכה לפחד שהם ילכו עם אנשים זרים, ובמציאות של היום זו נקודה חשובה. החופש הזה להיות רחוק מכולם ועם זאת קרוב לכולם, להכיר את השכנים שלך ולדעת שיש לך תמיד למי לפנות זה משהו שאין במקומות אחרים. נשמח לקלוט משפחות חדשות שיצטרפו למשפחת מצפה שלם".   

האחריות הינה של המבקר בלבד, והמועצה אינה אחראית בכל צורה שהיא לטיב ו/או לתוכן האתר והאמור באתר הינו בגדר המלצה בלבד

עיצוב: Ronnie Baruch | תכנות: tq.soft