פניה למוקד מוקד נגישות

אגף קהילה וצמיחה- מידעון המועצה לסיכום הפעילות – אוגוסט 2021

תרבות:

החודש סיכמנו את פסטיבל הקיץ שלנו עם מופע מרענן של מאור כהן שהתקיים בקיבוץ אלמוג.
במופע העניק מאור יחס אישי וחם לכל האורחים בקהל , שר שירים קלאסיים בשילוב ההומור שמאפיין אותו ויצר מופע מיוחד ומדליק.

תוכלו לצפות בחלק קטן ממופע גדול בקישור כאן  

ביום חמישי האחרון התקיים מופע של ההרכב המקומי – סימפוני, הייתה הופעה מקסימה ומהנה! גאווה ענקית שאתם משלנו . ההופעה סגרה את פסטיבל הקיץ והשאירה טעם טוב לבאות .

צפו בקטע מהמופע שהועלה לדף הפייסבוק של מגילות בלחיצה כאן

פרויקטים רבים בתחום הקהילה והתרבות מתוכננים בעתיד הקרוב וביניהם- סיור סליחות שיתקיים ב2.9.21 ויודרך ע"י עופר נסון. הסיור יתחיל בכיכר ספרא ויעבור דרך בריכת הסולטן, הרובע היהודי, בתי הכנסת הספרדיים בעיר העתיקה ויסתיים בכותל. דרך סיפורי ירושלים ומניגת הסליחות המשתתפים יחוו את חווית הסליחות בעוצמה רבה ויהנו מהאווירה המיוחדת שיש לעיר ירושלים להציע בלילות המיוחדים של תקופת הסליחות.

צמיחה דמוגרפית

בשנים האחרונות שמחנו עם קליטתן של משפחות רבות לאזורינו אך בעקבות אילוצי הקורונה נאלצנו לדחות בשנה שעברה את כנס הנקלטים המסורתי. ולכן השנה החלטנו להשיב עטרה ליושנה ולקיים הרמת כוסית לנקלטי שת"פ ושתפ"א בכנס חגיגי יחד עם צוותי הקליטה ובעלי התפקידים בכל ישוב .
הכנס יתקיים הערב, ב1.9.21 במצוגי דרגות. בהזדמנות זו נרים כוסית לכבוד השנה החדשה שתהיה טובה ובריאה יותר מהשנה הקודמת ונחגוג את הרחבת משפחת מגילות יחד עם כיבוד קל וסדנאות לכל המשפחה . הכנס השנה מתוכנן כהפנינג משפחתי שמח המיועד גם להיכרות משפחתית הדדית של נקלטי השנתיים האחרונות ולא פחות מכך להוקרה ואמירת תודה לעוסקים במלאכת הקליטה – רכזי הצמיחה הדמוגרפית, מנהלי הקהילה וחברי וועדות הצמיחה הדמוגרפית היישוביות.

באיחולי הצלחה רבה לכל הנקלטים ותודות לעוסקים במלאכה!

קישורים חשובים:

האחריות הינה של המבקר בלבד, והמועצה אינה אחראית בכל צורה שהיא לטיב ו/או לתוכן האתר והאמור באתר הינו בגדר המלצה בלבד

עיצוב: Ronnie Baruch | תכנות: tq.soft