פניה למוקד מוקד נגישות

ניוז לטר המועצה נובמבר 2020

 

מידעון המועצה לסיכום הפעילות - נובמבר 2020

ניהול הקורונה במגילות

חודש נובמבר היה אחד המאתגרים ביותר עד כה, בתחום הקורונה במרחב מגילות.

בחלק מהיישובים התגלו מספר נשאים, דבר שגרר גם מאות מבודדים והשפיע על כל תחומי החיים במרחב. צוותי החוסן היישוביים, יחד עם ההנהלות ומטה הקורונה בישובים שקיים, ובית הספר מגילות קיימו תקשורת שוטפת עם צוות הקורונה המועצתי בראשות אריה כהן ראש המועצה ודרור סיני קב"ט המועצה וממונה הקורונה המועצתי. חקירות אפידמיולוגיות בוצעו מיד לאחר גילוי הנשאים והנחיות לכניסה לבידוד או לריחוק חברתי מניעתי הועברו על פי הצורך. במקביל נפתחו ביישובי המועצה (בבית הערבה ובקלי"ה) עמדות דגימה ובהיענות יוצאת דופן הגיעו מאות מתושבי המרחב להיבדק.

בזכות תפקוד הצוותים השונים וההיענות הגבוהה מצד התושבים לבדיקות ולהקפדה על ההנחיות, ניכר כי חלה בלימה במעגלי ההדבקה והאירוע נשלט.

במסגרת מודל "הרמזור" מקבל כל יישוב צבע המחושב על פי מספר המאומתים, מספר המבודדים ומספר הנבדקים מכל יישוב.

להגדרת הצבע היישובי ישנן משמעויות נרחבות החל מפעילות מסגרות החינוך, פעילות קהילתית, שימוש במתקנים שונים ביישוב ועד לסגר מוחלט במקרה של הכרזה על יישוב כ"אזור מוגבל".

בשל הגודל  של היישובים במגילות, ההידרדרות בסולם הצבעים עלולה להיות מהירה ולכן בפרט כעת עם תסמיני מחלות החורף השונות, חשוב מאד:

 1. ההקפדה על כלל ההנחיות
 2. המשך ביצוע הבדיקות
 3. עדכון מידי של הגורמים המוסמכים, בעת קבלת תוצאת בדיקה,  חשד להדבקה או בכניסה לבידוד.

שנהיה בריאים!

משרד האוצר ומשרד החינוך - דיון
החודש השתתף ראש המועצה בדיון עם שר האוצר ח"כ ישראל כץ ושר החינוך ח"כ יואב גלנט, בו לקחו חלק נציגי השלטון המקומי וראשי רשויות. במסגרת הדיון עלה נושא הפעלה מיטבית של מערכות החינוך ברשויות המקומיות בתקופה מורכבת זו.

הטבות מס במגילות
הטבת המס ליישובי מגילות - נשארות בתוקף!

לאחר מאמצים רבים שנקטה המועצה בשיתוף רשויות אחרות ובאמצעות מרכז המועצות האזוריות, אנחנו שמחים לבשר על הארכת הטבת המס ליישובי מגילות עד סוף שנת 2020.

ההחלטה התקבלה בדיון בוועדת הכספים שהתקיים בעקבות שיתוף פעולה של ראש המועצה יחד עם ראשי רשויות נוספים שפנו אל שר המשפטים אבי ניסנקורן ואל שי חג'ג', יו"ר מרכז המועצות האזוריות, לצורך סיוע במאמצים להארכת הוראת השעה להטבת המס ליישובי מגילות.

הטבות המס ניתנו בשנים האחרונות לכלל היישובים במגילות מכח הוראת שעה שהתקבלה על ידי ועדת הכספים של הכנסת, שהוארכה עקב מערכות הבחירות החוזרות.

כעת, לאחר פעילות נמרצת של ראש המועצה להסדיר את העניין על מנת להימנע ממצב בו הוראת השעה מתבטלת, נציגת משרד המשפטים הודיעה במהלך הדיון כי היועמ"ש אישר את ההארכה, נוכח בקשת שר האוצר לבחון בהליך מזורז את מדיניות הטבות המס.

מרכז חוויה – "שער ים המלח" - משקיעים בתיירות במגילות ים המלח!
במסגרת יישום החלטת הממשלה לאזורנו (2018), התקדמנו החודש צעד נוסף לקראת הקמת מרכז חוויה תיירותי "שער לים המלח", בשיתוף משרד התיירות והחברה הממשלתת להגנות ים המלח (חל"י).

החודש פורסם מכרז להקמת המרכז והתקיים סיור מציעים שמהווה את יריית הפתיחה למהלך ההיסטורי. לאחריו יוכלו הגורמים המפעילים,  לקבל ולבחון את ההצעות הטובות ביותר לתכנן ולבצע את ההקמה וההפעלה של הפרוייקט החדשני הזה שיספק תעסוקה, יהווה מנוע כלכלי ויפתח את התיירות באזורנו.

במרכז המבקרים החדש, מתוכננות תצוגות אינטראקטיביות, שייתנו לכל התיירים והמטיילים באזור שלנו טעימה חווייתית מהיופי והקסם של ים המלח, של האתרים המקסימים, של החקלאות הענפה ובכלל של החיים במקום הכי נמוך בעולם.

 

שיתוף הפעולה עם המנהל האזרחי במגילות
החודש קיים ראש המועצה דיון רחב יריעה עם קמ"ט אפוטרופוס, מר יוסי סגל הממונה על הקרקעות במנהל האזרחי. במסגרת הדיון עלו נושאים הממתינים להסדרה כגון הסדרה חוזית של חופי צפון ים המלח, הקצאת שטחים חקלאיים, סיוע לקידום יזמות מלונאית במרחב, חיבור חשמל למיזמים התיישבותיים ועוד. קמ"ט אפוטרופוס לקח על עצמו להמשיך ולסייע ולקדם את הנושאים השונים שעלו בדיון, עד לכדי הסדרה.

 

ביקור השר מיכאל ביטון
החודש אירח ראש המועצה את חה"כ מיכאל ביטון, השר לנושאים אזרחיים וחברתיים במשרד הביטחון מטעם מפלגת כחול לבן,  לסיור וישיבת עבודה במועצה.

בביקור לקחו חלק השר וצוותו, וגם מר אבי רואה, יועץ שר הביטחון לענייני התיישבות, ומר נוחי מנדל, ראש היחידה להתיישבות במשרד הביטחון, ונציגות מהמנהל האזרחי.

לאחר הסיור אמר אריה כהן, ראש המועצה: "אני מברך ומודה על הביקור החשוב היום של השר מיכאל ביטון ואנשי המקצוע מטעמו. מגילות כמרחב בתנופה של צמיחה והתפתחות, זקוקה לגב הרחב של המדינה בכלל ומשרד הביטחון בפרט.

אני רואה בביקור היום אבן דרך משמעותית בדרך להמשך צמיחה והתפתחות המרחב ומודה לשר ולצוותו על שיתוף הפעולה".

 

ביקור השר יועז הנדל
עוד התארח במגילות במהלך החודש האחרון שר התקשורת ח"כ יועז הנדל וצוותו, לסיור וישיבת עבודה עם ראש המועצה. השר הנדל וראש המועצה דנו על תשתיות תקשורת כבסיס לצמיחה דמוגרפית, תשתיות אינטרנט, פס רחב, תשתיות כבלים – בחיבור סיב אופטי עד הבית/ העסק, שיפור קליטת רדיו במרחב מגילות, שיפור מערך הדואר הנע ביישובי מגילות, שיפור קליטה סלולארית במרחב מגילות ועוד. עוד ציין השר בפני ראש המועצה כי קיימים תקציבים יעודיים לבתי ספר בהם לומדים יחד תלמידים חילונים ודתיים כדוגמת בית הספר היסודי במגילות, וכי ייעשה מאמץ לסייע למועצה גם בתחום זה.

בסיום הביקור אמר ראש המועצה אריה כהן: "המועצה האזורית מגילות מקיימת תהליכים מואצים של צמיחה, תכנון ופיתוח. אני מודה לשר התקשורת על הביקור במגילות המוציא מן הכח אל הפועל את הכרתו בחשיבות האזור ואת היותו חלק בלתי נפרד ממדינת ישראל. אני בטוח שהשר יעשה כל שלאל ידו לוודא שנושא פיתוח חבל הארץ הייחודי בצפון ים המלח בכלל וחיזוק ההתיישבות בפרט, יעלה כראוי לו, לסדר היום הלאומי כמו גם לסדר היום במשרד התקשורת. כך, מאות המשפחות החיות באזור ואלה המעוניינות להיקלט ביישובים, יוכלו להנות מתנופת הפיתוח הממשיכה את דרכם של ראשוני המתיישבים בצפון ים המלח במאה הקודמת. אזור צפון ים המלח - המועצה אזורית מגילות, מהווה לא רק גבול בטחוני אסטרטגי חשוב מאין כמותו אלא גם הזדמנות פז למדינת ישראל לחדש ערכי התיישבות וחקלאות המתקיימים כאן לאורך השנים הלכה למעשה, ולמצות את פוטנציאל התיירות של מאות אלפי מבקרים מכל רחבי העולם הפוקדים את האזור מידי שנה. חיזוק תשתיות התקשורת במרחב וביישובים, מהווה נדבך משמעותי בקיום מרקם חיים וצמיחה באזור בכלל, ובתקופת הקורונה והצורך בריחוק חברתי בפרט".

השר יועז הנדל אמר: "הגעתי למצפה שלם, על רקע האנדרטה לזכר נמרוד, הבן של אריה ראש המועצה, שנפל במלחמת לבנון השניה. המקום הזה הוא סמלי לא רק בגלל האנדרטה, אלא כי אנחנו בתכנית הגבולות נעשה כל מאמץ אפשרי שהמקומות האלה ירושתו כבר בשלב הראשון בתשתיות תקשורת מתקדמות ובסיבים אופטיים. זאת גם הסיבה לשמה הגענו לכאן היום.  "איזורי הגבולות הם איזורי הפריחה והצמיחה של מדינת ישראל, החלוצים שפעם בנו את האיזור הזה הם אותם האנשים הזקוקים וראויים לקבל זכויות שוות לאלה שגרים במרכז הארץ. גם מבחינת תשתיות תקשורת וגם מבחינת תשתיות אחרות.  "אני מודה לראש המועצה שאירח אותי כאן ואני מחויב לעשות את כל מה שאני יכול כדי לעזור למועצה ולכלל התושבים בגבולות ובפריפריה לקבל תשתיות תקשורת מתקדמות והזדמנויות שוות שיפתחו האיזור".

גזברות

לנוחיותכם, לקראת חיובי הארנונה לשנת 2021, תופץ בתיבות הדואר ובאתר המועצה חוברת ובה כל המידע בתחום זה. לצפייה בחוברת לחץ כאן.

 

הדוחות הכספיים לשנת 2019, לרשותכם באתר המועצה או בלחיצה כאן

 

חינוך:

עדכוני מחלקת חינוך

לשם שקיפות התהליכים וחיזוק הקשר בין המועצה לתושבים,  תפרסם מחלקת החינוך עדכון קבוע אודות הנעשה בתחום. העדכון יפורסם לסירוגין אחת לשבועיים: בפרסום ייעודי ובניוזלטר המועצתי. הפרסום יופץ ברשימת התפוצה המועצתית ישירות לתיבות המייל שלכם התושבים

להרשמה לעדכון לחץ כאן.

 1. בחודש שחלף, התקיימה היערכות לפתיחת מרכזי העשרה של פר"ח בישובים על ידי כפר הסטודנטים קדמה, אלמוג
 2. החלה הפעלת  חונכויות אישיות במסגרת פרויקט פר"ח ע"י כפר הסטודנטים קדמה, אלמוג לתלמידי בית הספר היסודי
 3. התקיים מפגש עם נציגי הנהגת ההורים לבנייה משותפת של מתווה הסעות לקראת חזרת תלמידי כיתות ה-ו ללמידה בבית הספר
 4. ב 9.11.20 התקיימה הרצאת זום להורים "להתבגר מאחורי השער הצהוב" עם מורן מוסט. השתתפו כ 30 הורים מכל רחבי המועצה. המפגש העלה חיוך וגם את ההתמודדות עם גיל ההתבגרות בתקופה זו ובכלל. ההרצאה בארגון מורן אברשימי ובסיוע "בטחון קהילתי".
 5. מפגשי תושבים פתוחים עם מנהלת מחלקת החינוך – יצאנו לדרך בהמשך סבב המפגשים היישובים שנקטעו בשל הקורונה, ממשיכים בזום. המפגש האחרון התקיים ב 23.11 באבנת. מפגשים נוספים: מצפה שלם 1.12.20, אלמוג 8.12.20, קלי"ה 23.12.20, ורד יריחו – טרם נקבע. קישורים לזום יישלחו לתושבי הישוב דרך מנהלי הקהילות.
 6. הרצאה להורים "סמים ואלכוהול בקרב מתבגרים" תתקיים בתאריך 7.12.20, ביום שני, בשעה 20:15. להרשמה לחץ כאן
 7. מלגות לתלמידים בחינוך הבלתי פורמלי לשנת תש"פ (זו לא טעות!) עבור: מסיימי י"ב הנמצאים בשנת שירות, מד"צים פעילים במסגרת תנועת הנוער, מד"צים פעילים במסגרת מעורבות חברתית, תלמידים מצטיינים ומתמידים בחוגים מחוץ למועצה, תלמידים מתמידים ובעלי הישגים בקונסרבטוריון מעלה אדומים. להגשת הבקשה לחץ כאן. ניתן למצוא את כל הפרטים וטופס הבקשה גם באתר המועצה בעמוד מחלקת חינוך – מלגות. ניתן להגיש בקשות לקבלת מלגה עד ליום 14.12.20.

 

כפר הסטודנטים "קדמה" אלמוג (כתבה: לוטם גלזר, סטודנטית בכפר)

לאחר איפוס והתאקלמות של הסטודנטים החדשים בכפר, וההרגשה שאנחנו כבר ממש קיבוצניקים התחלנו בפעילות השנתית שלנו. במסגרת פרח החלו סטודנטים רבים להתנדב בחונכויות אישיות עם ילדים כאן בקיבוץ ובישובים השונים במועצה. המפגש עם הילדים מרגש מאד, ומורגש שיתוף הפעולה של ההורים והרצון לחיבור ולקשר. בנוסף חלק מהסטודנטים החלו להתנדב עם מבוגרים בורד יריחו ובבית הערבה. המפגשים האלו משמעותיים הן לסטודנטים שמתוודעים לוותיקי היישובים ולסיפוריהם המרתקים, וכך מתחברים יותר ויותר לאזור ולקהילה, והן למבוגרים בעיקר בתקופה מורכבת כזו שמפגשים פנים אל פנים אינם דבר מובן מאליו, וכשמחפשים את השיח והחיבור עם הדור הצעיר. עוד נרחיב על כך בהמשך.

לכבוד הבלאק פריידי והעובדה שמבוצעות ביום הזה (27/11) מיליוני עסקאות בעיקר בתקופת הקורונה בה אנשים בבית והחנויות סגורות, החלטנו לקיים מסיבת החלפה בקאמל בראשותן של רחלי וחן הסטודנטיות האלופות. הזמנו את הקיבוץ להצטרף במטרה לקיים אירוע חברתי (שהתרחש אגב בכל רחבי הארץ) ביום שישי בבוקר. ההיענות של הקיבוץ והסטודנטים הייתה אדירה, והגיעו אלינו ערמות של בגדים, תיקים, משחקים ועוד מכל טוב. ביום שישי עצמו התקיים בקאמל שוק תן-קח, האווירה הייתה מדהימה! התחושה שנעשה פה משהו משמעותי הוסיפה לחגיגה, עם מוזיקה וכיבוד נוצר כאן כמו הפנינג כיפי. הזדמנות טובה לומר תודה ענקית לכל מי שהגיעו לתמוך ביוזמה! כמובן שכל מה שנשאר נמסר לתרומה.

החודש גם לקחנו חלק בפעילויות המדהימות שהמועצה ארגנה. רוצים לומר תודה על משאית המוזיקה שעברה ליד הכפר, והרימה לגמרי את מצב הרוח. איזה כיף להיות מוזמנים לדברים כאלה, שמחנו מאד להשתתף. בתקווה לרגיעה בענייני קורונה ושנוכל להתראות יותר ויותר.

מוזמנים לעשות לייק לדף החדש של כפר הסטודנטים בפייסבוק!!

לוטם גלזר, סטודנטית זו השנה הראשונה בכפר הסטודנטים קדמה בקיבוץ אלמוג, כותבת על מה הביא אותה לכפר ועל החוויה שלה כתושבת במגילות. שווה קריאה! לקריאה לחץ כאן

 

בינוי, תשתיות ופרויקטים בביצוע ובתכנון:

החודש החלו בשעה טובה פעולות התשתית ועבודות עפר להכנת מגרשים לבניה, בשכונת "דור ההמשך" במצפה שלם!

רווחה ושירותים חברתיים

חדשות פנאי +

 • שני +  לאחר תקופת חופש וסגר, מועדון הבוקר חזר בשם חדש וכוחות רעננים.
  התחלנו עם פילאטיס בזום וחזרנו בשמחה להיפגש ולהתאמן בלייב!
  פתחנו גם בקורס חדש-  אומנות עם עידית ריפטין, כיף לגלות את הכישרונות שידענו וגם את אלה שלא.
  מקומות ספורים פנויים נותרו- מהרו להצטרף.
 • פנאי +  צוות פעילי פנאי פלוס ממשיך להיפגש בזום ולחשוב על תרבות ועוד דברים מענייניים לוותיקי המועצה בתקופה זו. התעדכנו בקבוצות הווטסאפ שלנו, להצטרפות לקבוצה לחץ כאן

 

לפרטים והצטרפות לפעילויות פנאי + פנו אל אורית אמגר, בטלפון 058-7710253

תכנון וצמיחה דמוגרפית

החודש התקיים מפגש "שיתוף ציבור" בקיבוץ מצפה שלם. במסגרת תהליך תכנון מחודש של התב"ע ביישוב, בשיתוף משרד השיכון, התכנסנו החודש (בזום..) לשמוע את רחשי הלב ועמדות הקהילה בנוגע לבינוי העתידי בקיבוץ. היה חשוב ומענין!

תרבות, תיירות ספורט ופנאי:

משאית הג'זלן במגילות

"על תרבות לא מוותרים תרבות מנגישים" - זה הסלוגן שאימצנו בצוות התרבות.

בסוף שבוע האחרון של חודש אוקטובר, למרות הסגר וחזרה מצומצמת לשגרה קיבלנו אישור מיוחד לשמח את תושבי מגילות היקרים.

לכל אחד  מיישובי המועצה  הגיעה משאית הג'זלן שניגנה שירים מוכרים ואהובים והוציאה  את התושבים מהבית להפוגה של מוזיקה טובה, הרגעות ושבירה קלה של השגרה.

הגעגוע להופעות של מוזיקה חיה, היה מורגש ונרשמה הנאה רבה מאווירה מיוחדת.

המשאית עברה בכל ישובי מגילות ורכזי התרבות ביישובים הוסיפו פינוקים.

תמונה אחת שווה אלף מילים... וסרטון שווה אפילו יותר! לצפייה לחץ כאן

 

ישיבת רכזי תרבות:

פעילות התרבות הספורט והפנאי נפגעה בעקבות הנחיות הקורונה, אך אנו לא מוותרות ומנסות ליצר עולם תוכן עשיר ומגוון לתושבי המועצה גם בימים אלו. בישיבת רכזי תרבות שוטפת הוצגו לרכזים בישובים מגוון הפעולות שנעשו בכלל תחומי האגף. בשיתוף פעולה הדוק עם הרכזים יתקיימו פעילויות תרבות פנאי וספורט בישובים על פי ההנחיות המותרות. כמו כן בפעולות רבות יצרנו קשר עם מחלקת התרבות במ.א. תמר ליצירת שיתוף פעולה ותרבות משותפת לתושבים.

 

מצורף פרוטוקול מהישיבה ובו עיקרי הדברים. לקריאה לחץ כאן

 

במסגרת שיתופי הפעולה המוצלחים וההדוקים עם מ.א. תמר שמחנו לארח החודש את צוות אגף התיירות בראשו של ד"ר אלעד אלמוג להכרות עם אתרי שמורות הטבע והגנים באזורנו והחופים הצפוניים.

בסיור שמענו מאלדד חזן מנהל שמורת עינות צוקים על האתר, תוכניות הפיתוח לעתיד והאתגרים, ביקרנו בקומראן, באתר הטבילה. קינחנו בביקור בגלריה 430- (הגלריה הנמוכה בעולם) הסמוכה לחוף קלי"ה, ביקרנו בחוף "נווה מדבר" ובכפר הנופש "ביאנקיני". שם שמענו על האתגרים וההזדמנויות בפיתוח האתרים.

אורית הרשטיג-כהן, מנהלת אגף התיירות והתרבות סיפרה על אירועי הדגל של המועצה: "פסטיבל חגדיד" ו"צעדת ראשוני ים המלח" אשר יורחבו במסגרת שיתופי הפעולה בין שתי המועצות. והרחיבה על סיפור המורשת ההתיישבותית של צפון ים המלח, כחלק מסיפור ראשוני ים המלח.

 

סנטה קלאוס בארץ ים המלח!

בפרויקט מקסים שיזמו משרד התיירות ומ.א. תמר ובשיתוף מחלקת התיירות במועצה, שלח סנטה קלאוס הירושלמי ברכת רפואה שלמה וימים טובים יותר לכל העולם וחג מולד שמח מהמקום הנמוך בעולם. הצילומים התקיימו בשעת הזריחה בחלק הדרומי בעין בוקק, המשיכו לשמורת עין גדי והסתיימו בסצנה מצולמת של סנטה שותה בירה בבר במצוקי דרגות ויוצא למדיטציה במצוקים המטריפים שלנו ברמת המדבר. הצילומים לוו בסיקור עיתונאי נרחב ויצרו תהודה בינלאומית.

 

מוכנים לחנוכה של צחוק במגילות? לחצו כאן לכל הפרטים!

 

מחלקת תברואה ואיכות הסביבה

פיקוח וטרינרי:

כבכל חודש, גם בנובמבר המשיך וסייר לוכד הכלבים המועצתי ביישובים. כתוצאה מכך, נמסרו מספר התראות לבעלי כלבים משוטטים.

וטרינריה:

המועצה תמשיך בפרוייקט האזורי לסירוס ועיקור חתולי רחוב גם בשנת 2021. לצורך כך הוגשה בקשת תמיכה למשרד החקלאות להמשך פרויקט.

פיקוח הבנייה:

החודש נמסרו מספר התראות פיקוח בניה לבעלי בתים ונכסים במרחב מגילות, בתוך כך הוזמנו גם מספר בעלי נכסים לשימוע בנושא עבירות בניה. בנוסף, בשיתוף המנהל האזרחי בוצע פירוק של התחלת בניה בלתי מוסדרת בסמוך לכביש 1

מחזור:

בכבכל חודש, בוצע פינוי קרטון / אריזות / מחזוריות בקבוקי פלסטיק

החל משנת 2021 יורחב המענה המועצתי בנוגע לפינוי מיכלי המחזור השונים, לצורך כך בוצע הליך מכרזי ונמצא קבלן שיבצע ריקון מחזוריות בקבוקי הפלסטיק במרחב.

תברואה ואיכות הסביבה:

גם החודש בוצע דיגומי מי שתייה ביישובי מגילות לשמירה על בריאות התושבים, בנוסף אושרה תכנית דיגום למי שתייה 2021 הכוללת 19 נקודות דיגום ביישובי המועצה.

לצורך השמירה והעבודה על נקיון המרחב ובמסגרת פרויקט לניקיון וסילוק פסולת חקלאית במגילות, בוצע סילוק של 2000 טון פסולת חקלאית משטחי החקלאות השייכים לקיבוץ אלמוג.

עוד במסגרת ניקוי המרחב התקיימו ימי נקיון מרוכזים בשטחים פתוחים במרחב מגילות על ידי עובדי רשות הטבע והגנים, התווספו שישה כלי אצירה ונאספו כחמישים טון אשפה מאזור דרגה, החופים, נחלי האזור ועוד.


 

 

שומרי ים המוות

אנחנו רוצים להכיר לכם פרויקט מיוחד וחשוב מאוד להצלת ים המלח:

שומרי ים המוות, סרטם התיעודי של יואב קליינמן ועידו גלס, מלווה את עודד, יזם ואקטיביסט ישראלי, מונקאט, פעיל סביבה ירדני, ויוסוף, מציל פלסטיני - המאחדים כוחות סביב שתי התשוקות המשותפות שלהם: שחייה והצלת ים המלח. בסרט הם מובילים נבחרת בינלאומית שחוצה את ים המלח, מירדן לישראל - משימה מורכבת ומסוכנת בכל קנה מידה - החל מהתיאום הביטחוני בין המדינות, וכלה בסיכון הפיזי בשהייה ממושכת במי ים המלח.

מטרת המִשְׂחֶה היא להציף את האסון הסביבתי המתחולל אצלנו ממש מתחת לאף לתודעה הציבורית העולמית, והסרט הוא חלק מתוכנית ההצפה לתודעה. יש כבר רשתות זרות שהביעו עניין, אלא שהסרט עדיין נמצא בשלבי הכנה וזקוק לתקציבים. הסרט נמצא כעת בקמפיין-בזק בהדסטארט, שהחל ב-15.11 ומסתיים ב-3.12. זהו קמפיין "הכול או כלום", כלומר צריך להגיע לסכום היעד כדי שהיוצרים יקבלו את התקציב. 

בואו נראה להם תמיכה ואהבה מהאנשים שהכי קרובים לים המלח והכי רוצים שימשיך להיות אחד מפלאי העולם ונכס תיירותי לאזור ולמדינה! כאן תומכים, וכשמפיצים לחברים ובני משפחה בחו"ל, אפשר להשתמש בלינק לקמפיין באנגלית: is.gd/DSGfunding

 

תושבי המועצה \ נציגי יישובים המעוניינים לשלוח עדכונים או לכתוב לניוז לטר, מוזמנים לפנות ללירון
klita@dead-sea.org.il

לתלונות הציבור:
איריס שש כוכבי, מבקרת פנים והממונה על תלונות הציבור  02-9945000 או irisc@dead-sea.org

אנחנו מזמינים אתכם להתעדכן באופן שוטף בפייסבוק המועצה "מועצה אזורית מגילות ים המלח"

ולהירשם לקבלת ניוז לטר המועצה באופן קבוע אליכם למייל, באתר המועצה בכפתור "ניוזלטר חודשי"

www.dead-sea.org.il | 02-9945000 | 

להסרה לצמיתות מרשימת התפוצה לחץ כאן

האחריות הינה של המבקר בלבד, והמועצה אינה אחראית בכל צורה שהיא לטיב ו/או לתוכן האתר והאמור באתר הינו בגדר המלצה בלבד

עיצוב: Ronnie Baruch | תכנות: tq.soft