פניה למוקד מוקד נגישות

עדכון לתושבי מגילות 6.6.2020

תושבים יקרים,

נכון לעכשיו ישנם 6 נשאי נגיף קורונה ביישובי מגילות.  בשל עומס על מעבדות הבדיקה בירושלים, טרם התקבלו תשובות לכל הנבדקים מהימים האחרונים. נחזור ונבקש לעדכן בכל תוצאה לכשמתקבלת, את הצח"י ביישוב.

 

כזכור, כלל תלמידי וצוות ביה"ס מגילות ותיכון עין גדי במגילות נדרשים להימצא בבידוד ביתי בהתאם להנחיית משרד הבריאות, בשל הגדרתו של בית הספר מגילות "בית ספר בהתפרצות".

בני המשפחות של המבודדים ואחרים שבאו עמם במגע: אין צורך להיכנס לבידוד, חשוב להיות ערים לסימפטומים ולגשת לרופא המשפחה על מנת להישלח להיבדק, במקרה הצורך. 

בני משפחה שנאלצים להישאר בבית עם ילד מבודד זכאים לדווח על ימי מחלה. עוד מידע בנושא בלחיצה כאן

כל מקרה פרטני יכול לקבל מענה אישי ממוקד משרד הבריאות 5400*

 

מחר, יום א' 7.6.2020 יתקיימו בדיקות לתלמידי וצוות ביה"ס עין גדי במגילות, הבדיקות יתקיימו בשעות הבוקר באולם הספורט בקלי"ה. ההגעה לבדיקה על פי סדר היישובים, על שעות מדויקות תצא הודעה באמצעות הצוותים היישוביים.

 

חלק מן התושבים שנבדקו  במהלך השבוע החולף, ידרשו בבדיקה נוספת במהלך השבוע הבא, זאת מאחר ואין ביטחון מלא שחלפו 4 ימים ממועד החשיפה לחולה ועד הבדיקה ועל כן וודאות הבדיקה איננה מלאה.

הודעות פרטניות על הצורך בבדיקה נוספת ומועדה, יועברו אל כל תושב בהתאם לדיווח שלו, הן על ידי קופות החולים והן על ידי המועצה.

 

זיכרו! ההקפדה המחמירה על ההנחיות מחיייבת את כלל תושבי מגילות. תושבים מבודדים או שחלק מבני משפחתם מבודדים, מתבקשים להקפיד ביתר שאת. ההנחיות המפורטות לבידוד זמינות עבורכם בלחיצה כאן.

 

אנו מבקשים לחדד ההנחיות ולהבהיר כי על כלל התושבים חלה חובת ההתנהלות על פי ההנחיות. יש להקפיד על:

עטיית מסיכות במרחב הציבורי

שמירה על היגיינה

שמירה על מרחק

יש להימנע ממגע עם אוכלוסייה מבוגרת ויתר אוכלוסיות בסיכון, באופן מוחלט.

כמו כן השימוש בגני השעשועים וביתר המתקנים הקהילתיים – אסור.

 

באיחולי שבוע טוב ובריאות איתנה,

שלכם,


אריה כהן
ראש המועצה

האחריות הינה של המבקר בלבד, והמועצה אינה אחראית בכל צורה שהיא לטיב ו/או לתוכן האתר והאמור באתר הינו בגדר המלצה בלבד

עיצוב: Ronnie Baruch | תכנות: tq.soft