פניה למוקד מוקד נגישות

אגף קהילה וצמיחה- מידעון המועצה לסיכום הפעילות – אפריל 2023

תקשורת

אייל לוי, כתב תוכן בעיתון "ישראל היום" הקדיש מדור אחד למועצה שלנו.

אנו מלאי הערכה לתושבים ששיתפו פעולה והשתתפו בראיונות שערך אייל: נציגי קלי"ה בארגון "שומרי ים המלח" וביניהם יעל מאור, זאבי מאור, לינדה שטיין, חזי שטיין ועודד רהב, בעלי הפודטראק "קפסיטו" אודי ומור קרן ממצפה שלם, גיא ארליך מחוות האפרסמון ועוד...

לקריאת הכתבה לחצו כאן


תרבות

חוגגים עצמאות 75 במגילות!

השנה החזרנו את הרעש לאזור עם חגיגת עצמאות מטורפת במצפה שלם!

אחרי כמה שנים בהן חגגנו את האירוע המרכזי בכל יישוב בנפרד, השנה החגיגה המרכזית חזרה ובגדול! מבוגרים, נערים וילדים  – מאות תושבים הגיעו לחגיגה המשותפת, נהנו מהפנינג משגע ומפעילויות ספורט ואתגר שונות.

 הפעילויות היו לא רגילות! החל מעמדה שמשלבת כושר, תזונה נכונה והנאה – "אופני- שייק" שבו המשתתפים דיוושו על האופניים והכינו לעצמם שייק פירות טעים וקר תוך כמה רגעים!

כדור בועה "השורד האחרון" – משחק חוויתי ומאתגר לילדים ונערים, מתנפחים לפעוטות, מתקן נינג'ה, ערסלי יוגה,  עמדת גלידה "גולדה" מרעננת, דוכן שזירת צמות ושלל דוכני ממכר מזון.

ולכל הטוב הזה הצטרף מוש בן ארי האחד והיחיד!

ההופעה הייתה מדהימה, תושבי מגילות קפצו ורקדו לצלילי השירים המוכרים!

מחכים לכם בשנה הבאה!

לצפייה בטעימה קטנה מהאירוע לחצו כאן


סדנאת כתיבה- מחוץ למגירה

קבוצת הכתיבה של סדנאות הבית של אשכול נבו ואורית גידלי נפגשת פעם בשבוע בבניין המועצה לשלוש שעות של הנאה ויצירה צרופה. הקבוצה מתגבשת מפעם לפעם, כל אחד יוצר תוכן אישי ומשתף את שאר המשתתפים בקבוצה. אמנם העשייה היא אישית, אך נוכחות הקבוצה מורגשת ונעימה. אפשר ממש לשמוע את השקט בתמונה.


עשרת ימי תודה ביישוב קדם ערבה

ביישוב קדם ערבה ראו בימים המיוחדים שבין יום השואה ליום העצמאות הזדמנות לגבש את ילדי היישוב ולחשוף אותם לימים המורכבים על ידי שותפות ביוזמה ישראלית: "עשרת ימי תודה"

דוד אופיר רכז הקהילה בקדם ערבה מספר: "במהלך השבוע היה תלוי לוח תודה שבו מבוגרים וילדים שיתפו אותנו על מה הם מודים בחיים שלהם. כל משפחה קיבלה פתק תודה עם שוקולד שיכלה להעניק למישהו מהיישוב שהיא רוצה להודות לו. הילדים הכינו עוגיות לחיילים, גננות ומטפלות, עובדי היישוב וחברי המזכירות וחילקו להם עם פתק תודה קטן.

שנזכור תמיד להיות בעין טובה והכרת הטוב"

קישורים חשובים:

האחריות הינה של המבקר בלבד, והמועצה אינה אחראית בכל צורה שהיא לטיב ו/או לתוכן האתר והאמור באתר הינו בגדר המלצה בלבד

עיצוב: Ronnie Baruch | תכנות: tq.soft