מרכז טיפולי השתקפויות - מגילות ים המלח

מרכז טיפולי השתקפויות -  מגילות ים המלח – מרכז לטיפול בילד, במתבגר, בפרט ובמשפחה

 

המרכז הטיפולי השתקפויות במגילות פועל מזה כשש שנים וממוקם בקיבוץ קלי"ה, בסמוך לביה"ס האזורי. המרכז עובד תחת אחריותה וניהולה הישיר של מחלקת הרווחה והשירותים החברתיים במועצה.

המרכז נותן שירותים טיפוליים זמינים ונגישים לתושבי הקהילה במחירים מסובסדים ותוך הקפדה על העסקת מטפלים מקצועיים ומנוסים בתחומם.

המרכז הטיפולי "השתקפויות"  פתוח מחודש ספטמבר עד סוף יוני. (בחודשים יולי אוגוסט המרכז יעבוד באופן מצומצם)

כיום מטופלים במרכז כ – 100 ילדים, בני נוער, ומבוגרים. המרכז נותן מענה לכל תושבי המועצה ובתוכו פועלת גם תכנית "נתיבים להורות" אשר מיועדות למשפחות המלוות על ידי מחלקת הרווחה במסגרת התכנית הטיפולית ועובדת לאורך כל השנה.

במרכז עובדים כיום 7 מטפלים אשר מציעים טיפול/הדכה וייעוץ בתחומים שונים: פסיכולוג קליני, מטפלים באומנויות, מאמנת למידה, מטפלת ב – CBT, דרמה-תרפיסט, מרפאה בעיסוק ועובדת סוציאלית המתמחה בטיפול זוגי ומשפחתי אשר משמשת גם כרכזת מקצועית של המרכז.  

צוות המרכז פועל בגישה הוליסטית המשלבת עבודה עם הורים וילדים, מתוך אמון ביכולת של ההורה ליצור ולהוביל את השינוי המיוחל. הייחודיות של מרכז השתקפויות מתבטא בתהליך טיפולי מכיל ויצירתי, המאפשר להאיר מחדש את יכולותיו וכוחותיו של האדם, ובכך מעניק כלים להתמודדות בדינמיקה המתרחשת בחייו.

 

בברכה,

יעל סבג, עו"ס

מנהלת מחלקת רווחה ושירותים חברתיים

 

על המטפלים במרכז הטיפולי

מדיניות ביטול פגישות

לצייר אותיות– תכנית איתור קשיי כתיבה בכיתות א' 

 

האחריות הינה של המבקר בלבד, והמועצה אינה אחראית בכל צורה שהיא לטיב ו/או לתוכן האתר והאמור באתר הינו בגדר המלצה בלבד

עיצוב: Ronnie Baruch | תכנות: tq.soft

נגישות