תושבים יקרים,

במסגרת שיפור השירות וחיזוק הקשר בין המועצה והתושבים, נציג בפניכם בכל חודש את הנעשה במועצה בחודש שקדם לו.
אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ולשתף אותנו בנעשה ביישובים ולפנות אל המועצה במסגרת המחלקה לתלונות הציבור וכן ביום הקבלה הקבוע של ראש המועצה: יום ראשון החל מהשעה 12:00 בתאום מראש.

לתלונות הציבור
איריס שש כוכבי, מבקרת פנים והממונה על תלונות הציבור  02-9945000 או irisc@dead-sea.org

הטיפול בנושא הבולענים ונסיגת הים:

ראש המועצה, אריה כהן שם את נושא הטיפול בנזקי נסיגת הים והבולענים והטיפול הנדרש בתושבים בשל כך, כאחד מנושאי הליבה אשר בטיפול המועצה. בין שאר הפעולות השתתף לאחרונה ראש המועצה בדיון בוועדת הפנים של הכנסת בראשות ח"כ דוד אמסלם וכן בדיון הועדה לביקורת המדינה בראשות ח"כ קארין אלהרר.

החודש התקיים סיור נוסף בעניין: ראש המועצה ארח  את מנכ"ל משרד רוה"מ מר אלי גרונר, מנכ"ל  משרד החקלאות ומשלחת של נציגי משרדי ממשלה שונים. הסיור התמקד בנזקים שנגרמו לתושבי האזור, למועצה וליישובים מנסיגת הים ומן הבולענים והדגיש את החשיבות שרואה המועצה במינוי גוף מטפל רשמי לנושא. גרונר הדגיש שהמשלחת מגיעה בלב פתוח ורצון לסייע ולמצוא פתרון אמיתי לנושא.

בחודש הבא יתקיים במגילות סיור של השדולה למען ים המלח בראשותה של ח"כ יעל כהן – פארן.

 

בתוך כך, שודרה השבוע סדרת כתבות בערוץ הראשון הסוקרת את נסיגת הים ונזקי הבולענים ומציגה את המשפחות המקיימות כאן חיים מלאים. תודה למשפחת מילר ממצפה שלם ולגיא ארליך מאלמוג על שיתוף הפעולה

לצפייה בכתבות לחץ על הקישור

 

כתבה בנושא ירידת המפלס

כתבה בנושא פתרונות לעצירת הירידה במפלס

כתבה בנושא תושבי האזור

 

החודש נחנך בשעה טובה שביל האופניים "חווארי אלמוג".

השביל, פרי שיתוף פעולה של המועצה ורשות הטבע והגים והוא חלק מפרוייקט שיקום ים המלח ששותפים לו המשרד להגנת הסביבה, משרד האוצר ומשרד התיירות.

למידע נוסף ומפת השביל לחץ כאן

 

קולדפליי במגילות?

לאחר ביקור סולן להקת קולדפליי כריס מרטין לפני מס' חדשים, וסיור שקיים עמו ראש המועצה בשטחים החקלאיים של קיבוץ בית הערבה לאיתור שטח לקיום מופע של הלהקה בארץ, נמשכים המגעים עם חברת ההפקה שמתכננת להביא לאזורנו את המופע.

המועצה משקיעה מאמצים גדולים בקיום המופע במגילות; החודש נפגש ראש המועצה עם מפקד המחוז במשטרה, ודן עמו בהשלכות קיום המופע באזורנו. הממ"ז הדגיש את המורכבות שבקיום אירוע משותף לישראלים ופלסטינאים ואת העובדה שהמשטרה תשתף פעולה עם המהלך באופן מלא.

 

קדם ערבה – יישוב מחדש בהיאחזות הנח"ל בית הערבה

החודש הסתיים שיפוץ 8 מבנים בקדם ערבה המיועדים לקליטת 8 משפחות ראשונות לפני הקיץ. במהלך הקיץ הקרוב יושלם מספר המבנים ל 20 ויצטרפו משפחות נוספות.

בשעה טובה משפחה ראשונה עברה להתגורר בקדם ערבה! מזל טוב משפחת קהלני – אופיר, קטיה והילדים,  וברוכים הבאים למשפחת מגילות!

בקדם ערבה צפוי להתאכלס בשנים הקרובות יישוב קהילתי מעורב- דתיים וחילונים.

במועצה התקיימו עד כה 4 כנסי מתעניינים בהם הציג ראש המועצה את פרטי התכנית וסקר את הנדרש מן המשפחות אשר יבחרו לקחת חלק בגרעין המקים.

בכל כנס מתעניינים נכחו עד כה כ 40 משפחות.

כנס המתעניינים הבא יתקיים במועצה ב 28.2.2017 בשעה 19:00. תושבי מגילות המעוניינים לשמוע יותר על קדם ערבה, מוזמנים להירשם במייל klita@dead-sea.org.il  ולהשתתף בכנס.

בינוי ותשתיות:

  • החודש החלו עבודות תשתית לתשתיות וקירות תמך למגרשים בהרחבה הקהילתית בקיבוץ קלי"ה, לטובת בניית בתים חדשים בשכונה.
  • נחתם הסכם והחל ביצוע פרוייקט הוספת סככות צל בחופי הרחצה
  • פרוייקט שילוט מחודש לחופי הרחצה, במסגרת פרוייקט כללי להסדרת השילוט במרחב המועצה, יצא החודש לביצוע. שילוט חדש לכלל חופי הרחצה יוצב במהלך חודש פברואר בכבישי הגישה לחופים.

עדכוני מח' חינוך:

רישום לתשע"ח

רישום לגני ילדים ולבית הספר מגילות יחל בתאריך 29.1.17  ויסתיים בתאריך 17.2.17

אנו מבקשים לעדכן את רישום התלמידים ולכן השנה באופן יוצא מהכלל אנו מבקשים מההורים לרשום את כל התלמידים, מגן חובה (גיל 3) ועד לכיתה ו'. טפסי רישום אפשר לקבל בלחיצה כאן. לרישום יש לצרף צילום ספח תעודת זהות. שימו לב – הרישום חשוב מאד להבטחת תקני כיתות וגנים. הזכאות להסעות תינתן אך ורק לתלמידים שכתובת המגורים הרשמית שלהם היא מגילות ים-המלח.  


סיכום פורום חינוך אזורי – מפגש רביעי – חינוך בעתיד, מגילות

נכחו: אריה כהן (ראש המועצה),  דנית מחלב (דרור ישראל, אלמוג), סוזי שליו, גבי שמיר (בית הערבה), ירון יצחק, אפי מושקטו (קליה), שיקמה מרדכי קולקר (אלמוג), סיוון הראל, שלומית וויט (אבנת), אפי מושקטו (קליה) ,רחלה אליאב (מנהלת בית הספר מגילות), אודי איזק.

בישיבה התקיים דיון על עתיד מערכת החינוך, יצירתיות, למידה משותפת ועבודת צוות במערכות חינוך עתידיות.

כמו כן, הוצגו מגמות לשינוי בכל מערכות החינוך (גיל רך, יסודי, על יסודי ובלתי פורמלי), בדגש על מגמות הלמידה המשותפת ולמידה מפרויקטים.

להזכירכם: הפגישה הבאה, בתאריך 8.2.17 תהיה בנושא פתוח.

המעוניינים להעלות נושאים לדיון מתבקשים לעשות זאת בדוא"ל ישירות אל אודי (udi@dead-sea.org.il) עד ל 1.2.2017. נא לוודא שהגיעה הבקשה שלכם.

 

תכנית "הגן שלנו"

בחודשים האחרונים עוצבה ותוכננה תכנית פעולה לחיזוק החינוך בגיל הרך. התכנית כוללת עבודה עם הצוותים, שידרוג הפעילות החינוכית והתייחסות מיוחדת לחצר הגן ולטיולים בישוב. בשלב ראשון תוטמע התכנית בגני 3-5, ובהמשך גם בפעוטונים.

בשבועות הקרובים נתחיל בהטמעת התכנית בגני הילדים במועצה. מחלקת החינוך תפעל בהיקף גבוה יותר מבעבר בעניין זה, ואנו מקווים לראות שינויים משמעותיים בכל הגנים לקראת שנת הלימודים הבאה. המעוניינים בפרטי התכנית מוזמנים לפנות לרכזות החינוך ולהתעדכן.

 

יום המורה

יום המורה צוין בבית הספר מגילות במעמד ראש המועצה אריה כהן. אנו מעריכים את צוותי החינוך במועצה ואומרים תודה על עבודה חשובה ומתמשכת, יום יום, שנה אחרי שנה, למען הילדים של כולנו.


הנוער העובד והלומד – קן צפון ים המלח

צוות מדריכי הנוער של המועצה נפרד מאוסנת גוטליב, מדריכת הנוער העובד והלומד, שעברה להתגורר במצפה רמון  ולחנך פנימיה הפועלת שם. אוסנת היתה מדריכת נוער באלמוג ומדריכה בוגרת בקן.  אנו מאחלים לה הצלחה בהמשך הדרך. בתמונה: מדריכי הנוער בסיור מורשת בחוף הצפוני.

 

כדורסל נשים למען הקהילה:

במסגרת הפרויקט "כדורסל נשים למען הקהילה" של מפעל הפיס, השתתפו ביום ג' 24.2 נבחרת הנשים מליגת העל של הפועל ראשל"צ במשחק מול נבחרת ילדי בית הספר האזורי מגילות של המועצה האזורית מגילות, צפון ים המלח.

נבחרת בית הספר מגילות שהורכבה מבנים ובנות בכיתות  ה' – ו' התאמנה ברצינות לקראת המשחק והגיעה מוכנה ומלאת מוטיבציה. כל ילדי בית הספר התגייסו לעודד את הקבוצה. בסיום המשחק רשמה ניצחון נבחרת הנשים הפועל ראשל"צ 34:28  וילדי מגילות זכו בחוויה שלא במהרה תישכח.

 

פרוייקט תילוע כלבים של כיתה ד' בביה"ס מגילות

מבצע התילוע של כיתה ד בשיתוף רשות הטבע והגנים לשמירה על היעלים:

תלמידי כיתה ד' בביה"ס מגילות עברו החודש וחילקו ביישובים, כדורי תילוע לכל בעלי הכלבים. זאת במסגרת פרוייקט בשיתוף רט"ג להגנה על היעלים.

 

מח' רווחה ושירותים חברתיים

שינוי במיקום המחלקה:

תושבי מגילות היקרים,

בימים אלו משלימה מחלקת רווחה ושירותים חברתיים במועצה את המעבר של משרד המחלקה למרכז הרווחה בקלי"ה.

מדובר על השלמת תהליך חשוב שהחל לפני מספר שנים עם בנייתו של מבנה הקבע של המחלקה בקלי"ה והתרחבות המענים של המחלקה, ומסתיים כיום במעבר של צוות המחלקה כולו למתן השירותים במבנה הקבע החדש, לצד המרכז הטיפולי.

בניית מבנה הקבע והמעבר השלם של שירותי המחלקה נולדו מתוך חשיבה מעמיקה על צרכי הפונים והמטופלים. כל זאת במטרה לייצר סביבה טיפולית נעימה, מכבדת ובטוחה  המאפשרת ליווי מקצועי, זמינות ושמירה על פרטיות הפונים.

במקביל, המחלקה תמשיך לעבוד בשותפות מלאה עם מחלקות המועצה השונות ולהיות חלק בלתי נפרד מתהליכי שינוי, צמיחה, פיתוח ויצירה אשר מובילה המועצה בתחומים שונים.

כחלק מהמעבר נערכים שינויים ארגוניים נוספים בצוות המחלקה. אחרי שנים רבות של שירות אדיב, מקצועי ואישי ציונה שרביט מסיימת את תפקידה כעובדת מנהל וזכאות וכמזכירת המחלקה. את ציונה תחליף סימה אילוז אשר שנים רבות היתה מנהלת לשכת ראש המועצה.

אני רוצה להודות לציונה על תרומתה הגדולה והחשובה בשנים בהן היתה חלק בלתי נפרד מצוות המחלקה ולברך את סימה בברכת שלום והצלחה עם הצטרפותה לצוות המחלקה.

תפקיד המנהל והזכאות הינו תפקיד בעל חשיבות רבה בעבודת המחלקה והינו ערוץ מרכזי של קשר שוטף ומתן שירות לפונים, למטופלים ולתושבים. השינויים שבוצעו באים כולם על מנת לשפר את הזמינות ואת היקף הזמן שמוקדש לטובת קידום הטיפול בנושאי הרווחה השונים.

במהלך החודש הקרוב ציונה וסימה יהיו בתהליכי חפיפה וציונה תהיה זמינה לכם לאורך כל התקופה עד להעברת תחומי הפעילות באופן מלא לידיה הנאמנות של סימה.

סימה תהיה זמינה עבורכם במרכז הרווחה בקלי"ה בימים א' עד ה' בין השעות 08:00 – 16:00, טלפון: 5478624 , נייד: 0543266476 

מייל: revaha@dead-sea.org.il

בברכה,

יעל סבג, עו"ס

מנהלת מחלקת רווחה ושירותים חברתיים

מוא"ז מגילות ים המלח


אריה כהן, ראש המועצה:

"אין זו פרידה היום אלא ציון דרך! ציון של מעברים.

מח' שירותי רווחה , עוברת היום למבנה בקליה – יעל וסימה עוברות היום,.. מאיה כבר עובדת שם, זה מכבר. המהלך הזה בא מתוך מקום לאפשר התפתחות נבונה של המחלקה ושיפור השירות לתושבים. כולן יחד הן חלק בלתי נפרד ממועצה אזורית מגילות ים המלח, חלק מאיתנו צוות העובדים.

זהו חלק מתהליך השינוי, שכולנו יחד ממשיכים לעבור.

מעבר נוסף וכמעט היסטורי הוא המעבר של סימה לתפקיד חשוב במחלקת הרווחה.

סימה,... אני יודע שצמחת והתפתחת בתפקיד לאורך כל השנים ועשית כמיטב יכולתך לעזור ולקדם את הלשכה ואת המועצה.

אני רוצה לומר לך תודה על כל שנים אלו בשמי ובשם כל המועצה, התושבים, צוות העובדים והמנהלים ולאחל לך בהצלחה על העתיד לבוא.

בהצלחה בתפקיד החדש אותו את מתחילה בימים אלו..

אין לי ספק שזהו תפקיד מעניין מאתגר ובעיקר בעל ערך רב לך ולכל הקהילה.

בהצלחה

אריה


 לאחר 18 שנים כמנהלת לשכת ראש המועצה ומזכירת גזבר ומזכיר המועצה אני מסיימת את תפקידי ועוברת לתפקיד אחר.

תפקיד מנהלת הלשכה היה מאתגר, מעניין, אינטנסיבי, ממלא ומחייב שתרם לי המון מבחינה אישית ומקצועית.

במשך 18 השנים האחרונות עשיתי כל שביכולתי למלא את תפקידי על הצד הטוב ביותר ואני בטוחה שהצלחתי

אהבתי את עבודתי בלשכה, המעורבות והעשייה בתחום המוניציפלי הכולל את כל התחומים בה הרשות עוסקת, אינטראקציה ועבודה משותפת עם תושבים, לשכות במשרדי הממשלה השונים, עמיתיי למקצוע וכל נותני שירות כזה או אחר למועצה. במהלך השנים צברתי לי המון מכרים וחברים והרבה אנשים טובים.

עכשיו, אני עוברת לתפקיד חדש ומעניין לא פחות, תחום הקרוב מאוד ללבי ולהשקפת עולמי "רכזת המרכז הטיפולי והרווחה" שבהמשך עתיד להתפתח ולצמוח לעוד ועוד תחומים בניצוחה של יעל סבג מנהלת המחלקה בליווי הצוות האיכותי והמקצועי שאשמח להחכים וללמוד מהם ולהוסיף הרבה ערך מוסף. אני יודעת שהתפקיד לא פשוט אבל בעל משמעות רבה עם הרבה נתינה ולצידה לפעמים גם סיפוק אעשה הכל לעמוד באתגר להצלחתו של המרכז, של יעל,  צוות המטפלים ולרווחתם של התושבים.

ולסיום, ברצוני להודות למוצי ולבלאו על תקופה ארוכה של עבודה משותפת ולאריה על תקופה קצרה,

למדתי מכם המון והרבה בזכותכם יש לומר הגעתי עד הלום.

ושוב תודה לבלאו וגם לאריה על שנתתם לי את האפשרות לשנות  אחרי 18 שנים לא כל אחת זוכה בפריבילגיה כזאת.

תודה גם לכל חבריי לעבודה, ואנחנו כמובן לא נפרדים... מעריכה כל אחד ואחת מכם.

סימה אילוז


הנחה בארנונה לשנת 2017:

תושבים יקרים,

פורסם טופס בקשה להנחה בארנונה לשנת 2017

את הטופס ניתן למצוא באתר המועצה בעמוד מח' רווחה ושירותים חברתיים, או בלחיצה כאן

כפי שתמצאו, ערכנו מספר שינויים בטופס על מנת להקל עליכם. חשוב להדגיש כי רק הפונים לבקשת הנחה בשל מצב כלכלי ואזרחים ותיקים אשר אינם מקבלים קצבה, נדרשים לצרף לבקשתם דיווח ואסמכתאות על הכנסותיהם. כל שאר הפונים נדרשים למלא את טופס הבקשה, לחתום עליו ולצרף רק את האישורים הרלוונטיים התומכים בבקשתם. פונים אלו יקבלו את מקסימום ההנחה עפ"י החוק.

לנוחיותכם, בדף מחלקת הרווחה והשירותים החברתיים באתר המועצה בתוך "מידע שימושי לאזרח" ריכזנו עבורכם מידע על הזכויות השונות ובתוך כך גם זכאויות לקבלת הנחה בארנונה. כל זאת על מנת להקל עליכם במיצוי זכויותיכם.

את הבקשות יש להגיש באופן מסודר לסימה אילוז מזכירת מחלקת הרווחה והשירותים החברתיים, revaha@dead-sea.org.il טלפון: 02-5478624.

 

ניתן להגיש את הבקשות עד סוף חודש מרץ 2017.

 

אנו זמינות עבורכם לכל שאלה/בקשה בתחום זה.

עדכוני מזכיר וגזבר המועצה:

לצפיה בפרוטוקול מליאה מס' 10 לחץ כאן

תרבות במגילות:

תושבי מגילות שלום,

בחודש האחרון חזרתי לעבוד בצורה חלקית לאחר לידת ביתי קדם. באפריל אחזור למשרה מלאה. מספר שינויים ועידכונים במחלקת התרבות עם חזרתי:

ראשית ברצוני להודות למורן אשר מילאה את תפקידי בהעדרי, אני שמחה מאוד שזכינו במורן והיא נשארת איתנו במחלקת התרבות כרכזת אדמיניסטרציה.

שינוי משמעותי נוסף הוא חילופי מזכירות. דנה, אשר ליוותה אותנו כל השנים עוזבת את עיסוקיה במחלקת התיירות והתרבות לטובת תחומים חדשים אשר יהיו תחת ניצוחה במועצה. זו הזדמנות להודות לה על כל השנים בהם ליוותה אותנו ולאחל לה בהצלחה. את דנה תחליף ציונה אשר תהיה מזכירת החינוך והתרבות כחלק מתהליך אירגוני אותו המועצה עוברת.

אני שמחה לומר שצוות התרבות המועצתי ממשיך בפעילות היגוי ותכנון אירועי התרבות. זו השנה הראשונה בה כל רכזי התרבות מכל הישובים נרתמים לעבודה משותפת, עבודה זו מניבה שיתופי פעולה בין הישובים השונים ובין הישובים למועצה, ומהווה קרקע פורייה לאירועים רבים, רעיונות ולתכנים. מעורבות זו מבורכת ולטובת קהילת מגילות כולה.

בעקבות ישיבת צוות היגוי אשר קיימנו הוחלט שאירוע תרבות אחד של כל ישוב ישולב בתוכנית הפעילות השנתית של המועצה ויפתח לכלל תושבי האזור ליצירת מסורת קבועה. אירוע זה יקבל תמיכה של המועצה. תכנון האירועים השונים יתבצע ע"י רכזי כל ישוב או נציג מטעמם ביחד עם מחלקת התרבות ויוסכם על ידי כולם ע"פ הצרכים האזוריים.

 

צוותי היגוי אשר החלו להתכנס בימים אלו:

צוות יום העצמאות: עירית שחר (אלמוג), פיני צרפתי (ורד יריחו), אנה הלאלי (בית הערבה) , גילה גולדשטיין (קליה) חלי פריד (מצוקי דרגות), איתי פריד (אבנת) , דודי שמש (מצפה שלם).

צוות פעילות נשים: שרה רפפורט (בית הערבה) חנה מזרחי (אלמוג) יפית נעימי וגילה גולדשטיין (קליה) נעמה קיל (אבנת) מיכל כהן (מצפה שלם)

צוות גברים: פיני צרפתי (ורד יריחו) עזרא מזרחי (אלמוג) חביב כץ (בית הערבה) אודי לוגסי (קליה) דודי שמש (מצפה שלם)

אני מזמינה תושבים אשר רוצים להיות מעורבים ולתרום לעשייה התרבותית ליצור עימי קשר.

 

צעדת "בעקבות חלוצי ים המלח" הצעדה אשר נקבעה בלוח השנה לסוף פברואר נדחתה בשבוע לתאריך ה 3.3 – אנא סמנו ביומנים! הצעדה תהיה בשיתוף פעולה עם מחלקת החינוך, בית ספר מגילות ומכינת מלח הארץ.

 

מאחלת המשך עשייה מבורכת, מגוונת, מעניינת ומעשירה. ושיתופי פעולה רבים.

אורית הרשטיג

מנהלת מחלקת תרבות ותיירות.

נשים יקרות, לרגל ציון יום האישה הבינלאומי נציין גם אנו את יום זה  ב 2.3.2017 ביום מיוחד שכולו נשים.

לצורך ההתארגנות, נבקש מכן, הנשים העוסקות ביזמות או מנהלות עסק אישי להעביר את הפרטים הבאים לצורך שיווק לכלל תושבות האזור: שם, תמונה, מצב משפחתי, מספר שנים באזור, מספר מילים על היזמות/העסק שלי + טיפ לחיים. את הפרטים יש לשלוח עד ה 5.2 למייל: morana@dead-sea.org.il   

תודה על שיתוף הפעולה!

 

קצת על אירועי החודש האחרון:

שעת סיפור עם רועי דורון בקיבוץ בית הערבה – בפעילות שמענו את הסיפור על שמוליק הקיפוד, על האריה הרעמתן והג'ירפה גם. ואפילו זכינו לסיפור נוסף: מיץ פטל! סיפור שכולנו גדלנו עליו, הילדים התענגו על מיץ פטל הארנב.

 

איש/ציפור: הקרנת טרום בכורה של הסרט הדוקומנטרי של רותם מואב מקיבוץ קלי"ה. לאחר הסרט התקיים שיח עם רותם ועם משפחת שטיין עליהם מבוסס הסרט. המפגש והמרק הטעים הנלווה לו התארחו בלנגוצקי בקיבוץ קלי"ה.

 

טיולי יום הצפרדע – ירוק בעיניים: על אף מזג האויר הסגרירי, יצאו לסיור בשמורת עינות צוקים כ 20 משפחות מכל ישובי המועצה. עקב מספר הפונים הגבוה פתחנו קבוצה נוספת. המשפחות נהנו, וזכו להכיר חלק חדש בשמורה אשר יפתח בעתיד לכלל המבקרים.

 

תרבות חודש פברואר

סדר טו בשבט בשיתוף קקל

 

​​​​פעילות למשפחה בפלנטריום מעלה אדומים​​​​

 

צעדת פריחה לזכרו אל אלי אביזדריס

 

ובנוסף:

שבת, 1.2.2017 החל משעה 10:00 בבוקר בקיבוץ קלי"ה (דשא מרכזי) הפנינג ט"ו בשבט לתושבי מגילות – פינות יצירה לילדים, מתנפחים, דוכני מכירה

16.2.2017 יום ה' 20:30 באמפי 'מכללת יפתח' באבנת: "אחת משלנו" עם אפרת בהלול

20.2.2017 יום ב' 17:30 באולם הספורט בקלי"ה: "ילדות במגילות" ההצגה "בן המלך והעני"

 

שריינו את המועדים!

 

יישובי מגילות מעדכנים:

מצפה שלם:
בסוף השבוע של 6-7 בינואר, מצפה שלם חגגה 40 שנה מאז הקמתה.
אירוע מרגש לכל הדעות.
הגיעו לחגוג עמנו, כמעט כל הבנים עם משפחותיהם וסך הכל חגגנו כ-250 איש.
החגיגות החלו בארוחת צהריים של יום שישי כמיטב המסורת המצפאית - ארוחת פיצות.
כדי להכיל את כולם לארוחת הערב הוקם אוהל סגור על הדשא של מגרש הכדורגל, וכולם הוזמנו לארוחה ותכנית מרגשת עם ברכות, קטעי קישור מצולמים, רקוד של הבנות הצעירות והצגה הומוריסטית.
התכנית הייתה מגוונת ומושקעת וכולם הסבו סביב שולחנות חגיגיים. באוהל היתה התרגשות ושמחה של יחד.
בחדר האוכל הוצגו לראווה צילומים ומסמכים מהעבר של מצפה שלם והיה כיף להיזכר בנוסטלגיה ובהיסטוריה של הקיבוץ...
המשכנו את הערב עם הרקדה של רקודי עם וקנחנו בפאב המיתולוגי MITZPUB  עם מוזיקה טובה וריקודים לתוך הלילה.
למחרת בשבת בבוקר כולם הגיעו לארוחת בוקר מדברית באוהל הגדול שצופה לנוף קסום במצוקי דרגות.
משם יצאנו במשאיות שטח למשאש שם כל מי שרצה יכול היה לבצע סנפלינג אתגרי...למרבה הפלא ביצעו את הסנפלינג מספר גדול של אנשינו ונהנו בגדול.
באוהל במצוקי דרגות חיכתה לנו ארוחת צהריים טעימה וכך סיימנו את סופהשבוע בבטן מלאה ומסופקת...
זו הזדמנות נוספת להודות לצוות הנפלא בניצוחו של דודי שמש שלנו על החשיבה, ההשקעה, והביצוע של סופשבוע קסום בו חגגנו יחד 40 שנות קיום.
עוד נכונו לנו חגיגות ואירועים נוספים במהלך השנה, לציון שנת ה-40.
מחכים בכיליון עיניים......

 

 

תושבי המועצה \ נציגי יישובים המעוניינים לשלוח עדכונים או לכתוב לניוז לטר, מוזמנים לפנות ללירון klita@dead-sea.org.il

לתלונות הציבור:
איריס שש כוכבי, מבקרת פנים והממונה על תלונות הציבור  02-9945000 או irisc@dead-sea.org


אנחנו מזמינים אתכם להתעדכן באופן שוטף בפייסבוק המועצה "מועצה אזורית מגילות ים המלח"

ולהירשם לקבלת ניוז לטר המועצה באופן קבוע אליכם למייל, באתר המועצה בכפתור "הרשמה לעדכונים"

www.dead-sea.org.il | 02-9945000 |