פניה למוקד מוקד נגישות

משולחן החינוך במגילות – עדכון מהנעשה במחלקת חינוך 1.4.2021

תושבים, הורים ואנשי חינוך,

לשם שקיפות התהליכים וחיזוק הקשר בין המועצה לתושבים, תפרסם מחלקת החינוך עדכון קבוע אודות הנעשה בתחום במרחב מגילות. העדכון יפורסם לסירוגין אחת לשבועיים: בפרסום הנ"ל ובניוזלטר המועצתי. העדכון הקבוע יופץ באתר המועצה וברשימת התפוצה המועצתית ישירות לתיבות המייל של התושבים, להרשמה לקבלת העדכון לחץ כאן.  

  1. במסגרת תכנית "בטחון קהילתי", בהובלת מורן אברשימי, התקיימה בזום הרצאה להורים למתבגרים בנושא: "מיניות במרחב הדיגיטלי" – מיניות מתבגרים בעידן המסכים, עם עירית שחר, מנחה למיניות חיובית, מדריכת הורים, אשת חינוך, בעלת m.a. במדעי ההתנהגות ותושבת אלמוג.
  2. פורום מדריכי הנוער - מפגש שטח! – מדריכי הנוער יצאו ללמידה בשטח "דרך הרגליים", במסלול קומראן-ראס פשחה. מטרת הטיול הלימודי הייתה ללמוד איך לתכנן טיול, איך להתאימו לקבוצת החניכים ולמדריכים עצמם, מהם דגשי הבטיחות בתכנון טיול ובמהלכו ועוד. תודה לדרור סיני, קב"ט המועצה, שפתח את היום וחיבר לבטחון ולבטיחות.
  3. פורום מנהלות חינוך מגילות – נפגשנו, מנהלות החינוך החברתי ומנהלות חינוך הגיל הרך מהישובים, במרחב פתוח סמוך למבנה המועצה במפגש פנים אל פנים לאחר שהדבר לא התאפשר במשך תקופה ארוכה. כותרת המפגש הייתה: "יחד כל הדרך". עסקנו ב- אביב-קיץ: תכנון, חשיבה ושיתוף, ושוחחנו עם לירון סימון, מנהלת הצמיחה הדמוגרפית במועצה על מה בין חינוך וקליטה בישובים.
  4. חלוקת שי לחג הפסח לעובדי המועצה בבית הספר  - ראש המועצה ואנוכי הגענו לבית הספר לברך את הסייעות, את מנהלנית ביה"ס ואת אב הבית, בברכת חג שמח ולהעניק להם את השי לחג ולהודות על העבודה המאומצת בתוך בית הספר לאורך כל התקופה עבור ילדי החינוך המיוחד.
  5. חלוקת שי למורי עמותת בית הספר מגילות - ראש המועצה ואנוכי הגענו לבית הספר לברך את מורי עמותת בית הספר מגילות ולהעניק להם את השי לחג הפסח.
  6. בית הספר של החגים בפסח – פתחנו את "בית הספר של החגים" בחופשת הפסח, לארבעה ימי פעילות, לתלמידי בית הספר מגילות ולתלמידי הגנים בישובים, בפעילות חינוכית מגוונת ואיכותית ברוח החג.   
  7. דרוש/ה סייע/ת למסגרות החינוך למועצה האזורית מגילות ים המלח. פרטים באתר המועצה או בלחיצה כאן יש למלא טופס מועמדות למשרה באתר המועצה. יש לשלוח קורות חיים, המלצות, תעודות השכלה/הכשרה  למייל hinuch@dead-sea.org.il
  8. השירות הפסיכולוגי חינוכי של המועצה עובד וזמין עבורכם גם בתקופה זו. אנו מפעילים את שרות "דלת פתוחה" עבור הורים המעוניינים בהתייעצות פסיכולוגית דיסקרטית. ההתייעצות תינתן בתיאום מראש עם הפסיכולוגית אורלי דרטלר. לקבלת השירות, יש לשלוח הודעה לנייד 050-8296096.
  9. היכונו לרישום המקוון לגנים ולבתי הספר לשנה"ל תשפ"ב – עקבו אחר הפירסומים במהלך חודש אפריל.

 

אנו זמינים עבורכם! לשירות במחלקת החינוך בטלפון 02-9945020  בין השעות 8:00-15:30  או במייל לכתובת hinuch@dead-sea.org.il

מתאריך 28.3.21 עד 3.4.21 נהיה בחופשה. נחזור לפעילות ב4.4.21.

 

בברכת חג פסח שמח

 

                                                                                 טלי מוסקל

                                                                                                   מנהלת מחלקת החינוך

 

האחריות הינה של המבקר בלבד, והמועצה אינה אחראית בכל צורה שהיא לטיב ו/או לתוכן האתר והאמור באתר הינו בגדר המלצה בלבד

עיצוב: Ronnie Baruch | תכנות: tq.soft