פניה למוקד מוקד נגישות

הודעה לתושבים 29.3.20

תושבים יקרים

אנו בפתחו של שבוע חדש בשגרת החירום שנכפתה עלינו. המועצה מקיימת באמצעות הצח"י ניטור רציף של מצב המבודדים והחולים ביישובים. נכון להיום, ישנם כ-30 מבודדים בכלל יישובי מגילות ואף לא חולה מאומת אחד. כולי תקווה שמצב זה של העדר חולים ביישובים שלנו יימשך. הדבר תלוי כמובן בכולנו: בהמשך העבודה המבורכת של צוותי החוסן היישוביים וההנהלות, בהקפדה על הנהלים ובאחריות האישית של כל אחד מאיתנו לקיום מדוקדק של הנחיות משרד הבריאות.

סיוע והצטיידות

מאחר ומועדי המשלוחים של המרכולים במישור אדומים ליישובי מגילות, רחוקים יחסית, אנו במועצה נערכים למתן מענה לסיוע בהצטיידות ואספקת מזון לכל יישובי מגילות:

מוצרי מזון יבשים, חומרי ניקוי, תבלינים, שימורים, פסטות, אורז, סוכר, שמן, טואלטיקה, כלים חד"פ ועוד מוצרים זמינים עבורכם בחברת "סאל חי" בקיבוץ בית הערבה. לפרטים נוספים לחץ כאן

לגבי יתר מוצרי המזון תצא הודעה נפרדת. המשיכו לעקוב.

קרן "ערבות הדדית במגילות" הוקמה על ידי המועצה כדי לאפשר לתושבי מגילות ליישם את החוסן והערבות ההדדית הקהילתית המתקיימת ביישובים, גם ברמה אזורית. הקרן מגייסת תרומות שייעודן תמיכה בתושבי המועצה שנקלעו לקשיים בתחומים שונים, הן כתוצאה ממצבי חיים אקוטיים והן כתוצאה ממשבר הקורונה.

לקרן "ערבות הדדית במגילות" לחץ כאן

 

"שמו אותנו על פנאי"

צעדת ראשוני ים המלח ומופע של שלום חנוך לא יתקיימו השנה..

חוגי הספורט והפנאי מוקפאים.. זה לא מה שישבור אותנו!

הכנו לכם שפע של רעיונות, פעילויות ובעיקר קהילה!  יש למה לחכות.

ב- ❤ צוות תרבות ספורט ופנאי.

 

נותן שירות? בעל עסק? ופתוח לעסקים? בקרוב מיניסייט לקהילת מגילות ואנו מזמינים אתכם לפרסם את עצמכם. למעוניינים יש לפנות לאורית הרשטיג  050-5521777  או במייל orit@dead-sea.org.il  (כמובן ללא עלות)

שלכם,

                                                                                          אריה כהן

ראש המועצה

האחריות הינה של המבקר בלבד, והמועצה אינה אחראית בכל צורה שהיא לטיב ו/או לתוכן האתר והאמור באתר הינו בגדר המלצה בלבד

עיצוב: Ronnie Baruch | תכנות: tq.soft