פניה למוקד מוקד נגישות

קליטה ביישובי מגילות – כל הפרטים

 

בית הערבה:

בית הערבה נווה מדבר פורח ומתפתח נמצא צפונית לים המלח בסופו של כביש מס' 1 ובתחילת של כביש 90 צפון במרחק של 25 דקות מירושלים ,שעה ורבע בלבד מתל אביב.

הקיבוץ מציע התחלה חדשה לכל משפחה: ישוב צעיר המצרף שותפים כחברי קיבוץ, לבניית קהילה חמה ומלוכדת ,ומציע הזדמנות לקחת חלק, להוביל ולהשפיע: על חינוך ילדיכם, על חיי התרבות והקהילה במקום ועל איכות חייכם.

בית הערבה הוא ביתם החם של כ-200 תושבים: זוגות צעירים, משפחות בתחילת דרכן, חברי קיבוץ ומשפחות המתגוררות בהרחבה הקהילתית. כלכלת הקיבוץ מתבססת על חקלאות, בית אריזה ומזנון דרכים ותחנת הדלק בצומת לידו.  

הקיבוץ מציע מגרשים לבנייה עצמית

 

פרטי התקשרות:

טל' מזכירות: 02-9945801

מייל: mazkiroot.tec@gmail.com

פייסבוק: "קיבוץ בית הערבה"

קישור "לקריאה נוספת"

קישור לגלריית היישוב

 

ורד יריחו:

מושב ורד יריחו, הצפוני שבישובי ים המלח, במרחק 25  דקות מירושלים, על כביש מספר 1, משקיף על הנוף המרהיב של מדבר יהודה, בקעת ים המלח והר נבו.

מושב ורד יריחו הוא כפר שיתופי, המונה כ-80 משפחות, מציע מגורים באיכות גבוהה ובאווירה פסטורלית-מדברית, משקיף על הנופים הפרושים של בקעת ים המלח, מול הרי עבר הירדן וים המלח.

במושב מגוון שירותים קהילתיים: חינוך, תרבות, נוי, תחבורה, בריכה שירותי דת ועוד. במושב קיימות אפשרויות תעסוקה הכוללות, מוסדות חינוך, תיירות ויזמות, חקלאות ותעשיה.

מושב ורד יריחו סיים את שיווק המגרשים בהרחבה. טרם החל שיווק השלבים הבאים.

 

פרטי התקשרות:

טלפון 02-9942762

מייל ch-vered@zahav.net.il

קישור "לקריאה נוספת"

קישור לגלריית היישוב

 

אלמוג

קיבוץ אלמוג הוא התשובה למי שמחפש את  השילוב המנצח בין חיים קהילתיים אינטימיים לבין קרבה לעיר הגדולה  20   דקות מירושלים, מול הרי מואב וים המלח, צומחת קהילה המגבשת מודל חיים משותף ואיכותי לכלל תושביה. 

אלמוג היא בית חם למבוגרים ולילדים. מערכת החינוך הייחודית שלנו מתמחה בשילוב בין ערכים חברתיים וסביבתיים לבין תכניות הלימוד של משרד החינוך. הרצון שלנו בקבלת חברים חדשים בקיבוץ הוא אמיתי ומוכח: אלמוג גאה לצאת לדרך עם שלב ב' של ההרחבה הקהילתית! בואו להיות חלק מיצירה משותפת בצפון הצעיר של ים- המלח.

 

פרטי התקשרות:

טלפון 02-9945200

מייל klita@almog.org.il

פייסבוק: "קיבוץ אלמוג"

קישור "לקריאה נוספת"

קישור לגלריית היישוב

 

קלי"ה

קלי"ה (קם לתחייה ים המוות): בנקודה הירוקה ביותר בצפון ים המלח, אל מול חופי ים מרהיבים, ולמרגלות צוקי הרי יהודה – ממתינים לכם חיים אחרים: חינוך איכותי, חיים ערכיים, מרחבים פתוחים, פעילות עשירה, תחושת ביטחון. גן עדן לילדים.

קלי"ה הוא קיבוץ הנהנה מחיי קהילה צעירה ותוססת, הצומחת בהרחבה הקהילתית "נופי קלי"ה".

כאן מתגלה הטבע במלוא הדרו. בנוף מדברי קסום, המשלב ירוק של מטעי התמרים, מימיו הכחולים של חוף קלי"ה, גוונים זהובים עוצרי הנשימה של מדבר יהודה וכמובן- האוויר הייחודי. אבל גאוותנו הגדולה באמת היא על איכות החינוך, על החיים הערכיים ועל תחושת הביטחון האישי, הנלווית לחיינו במקום קסום זה.

 קלי"ה – אוהבים את הבית

 

פרטי התקשרות:

טלפון 02-9936222

מייל: kalia.klita@gmail.com

בפייסבוק: "נופי קלי"ה – ההרחבה הקהילתית"

אתר קיבוץ קלי"ה:   www.kalia.org.il

קישור "לקריאה נוספת"

קישור לגלריית היישוב

 

אבנת:

אבנת הוא יישוב קהילתי דתי צעיר, היושב בנוף מדברי מדהים ביופיו, דרומית לעין פשח'ה, במרחק כ-45 דקות נסיעה מירושלים. אבנת הינו ישוב קהילתי-חינוכי ודתי הנמצא בתהליך בנייה ופיתוח.

בקהילה שלנו מתקיים שיח משותף, רצון להעמיק ופתיחות להקשיב המאפשרים קיום קהילה פתוחה, עשירה ומגוונת ומקור להתפתחות וחירות רוחנית. בואו לחלום אתנו ביחד ולהיות שותפים בהקמה.

הישוב אבנת שומר על נאמנות למקום ולסביבה המדברית, תוך דיאלוג עם יישובי האזור האחרים. בקהילה מתקיים שיח משותף, רצון להעמיק ופתיחות להקשיב המהווים מקור להתפתחות וחרות רוחנית.

כישוב מדברי, התברך המקום בנוף מדהים ביופיו: ממזרח שוקט ונח ים המלח במלוא הודו והדרו, ממערב ניצב ועומד מצוק ההעתקים הפראי והמבותר של מדבר יהודה במרחק נגיעה בלבד.
בואו לבנות את ביתכם בהרחבה הקהילתית ביישוב אבנת, ולהיות חלק מהחלום

פרטי התקשרות:

פייסבוק: "אבנת – יישוב קהילתי דתי"

טלפון: 054-3204328

מייל: ovnatcommunity@gmail.com

קישור "לקריאה נוספת"

קישור לגלריית היישוב

 

מצפה שלם:

בין מדבר לים, בין נחל דרגות לנחל חצצון, בצפון ים המלח הקסום, ממוקם קיבוץ מצפה שלם. קהילת מצפה שלם שמה דגש על ה'ביחד' ומציעה פעילויות תרבות מגוונות ומשותפות בימי חול ובחגים, הקהילה שלנו אוהבת טבע ומאמינה בסביבה ירוקה. בקיבוץ תמצאו גם קבוצה גדולה של אוהבי ספורט, אתגרים וטיולים. אם אתם מחפשים לחיות במקום מיוחד- בלב שמורת טבע, קהילה ערכית איכותית- קהילת מצפה שלם מחכה לכם.

קיבוץ מצפה שלם הוא מקום חם  ומשפחתי ששמח לפרוש את ידיו ולקבל אתכם אליו באהבה.

רבים מאנשי הקיבוץ עוסקים בחינוך ובמקצועות חופשיים מגוונים ויש פתיחות רבה ליזמיות פרטיות.

מצפה שלם הוא קיבוץ לאנשים עם חלום.

אם אתם  מעוניינים  לחיות אחרת ........ לצמוח ולגדל ילדים בחוויה קסומה, בלב הנוף המרהיב,  מקומכם איתנו.

 

פרטי התקשרות:

מייל: klita.m.shalem@gmail.com   

טלפון: 052-4278070 או  02-9945111

פייסבוק: "מצפה שלם- לגור במקום אחר"

קישור "לקריאה נוספת"

קישור לגלריית היישוב

 

קדם ערבה

בלב אדמות החוואר ואל מול ים המלח והר נבו, צומחת לה יחד קהילה...

קדם ערבה הוא יישוב קהילתי מעורב, לדתיים וחילונים, שמגבש בימים אלה גרעין מקים. היישוב ממוקם בנקודה שהיתה בעבר היאחזות הנח"ל של קיבוץ בית הערבה. כיום חיות ביישוב משפחות צעירות, דתיות וחילוניות, שמגשימות את החלום להקים קהילה ערכית בה חיים יחד חיי כבוד וסובלנות ומחפשות משפחות נוספות כמותן שיצטרפו למשימה ולחלום.

 

פרטי התקשרות:

פייסבוק: "קדם ערבה – יישוב קהילתי מעורב"

מייל: klita.kedemarava@gmail.com

טלפון: 055-9738633

יום בגן עדן – לחצו לפרטים נוספים על ההרחבות הקהילתיות במגילות

קישור "לקריאה נוספת"

קישור לגלריית היישוב

האחריות הינה של המבקר בלבד, והמועצה אינה אחראית בכל צורה שהיא לטיב ו/או לתוכן האתר והאמור באתר הינו בגדר המלצה בלבד

עיצוב: Ronnie Baruch | תכנות: tq.soft