פניה למוקד מוקד נגישות

הוראות ביצוע תשלומים עבור שירותי וטרינריה

המועצה האזורית מגילות, התחדשה במערכת לניהול תחום הווטרינריה, מערכת זו כוללת את האפשרות לשלם דרכה, את עלויות השירות הווטרינרי באופן ישיר על ידי כל תושב, בזמנו החופשי.

להלן מפורט הנוהל החדש לביצוע תשלומים במערכת.

  1. התשלום עבור השירותים הווטרינריים, מתבצע באינטרנט, ישירות במערכת הניהול החדשה. כדי להיכנס למערכת יש להקליד בדפדפן (במחשב או בטלפון החכם), "דוקטורט נט"  ולהיכנס לקישור של "דוקטורט". לחילופין ניתן להיכנס לאתר בעזרת הקישור הבא -   https://www.shvav.org/user/login/public

    שימו לב כי המסך העולה הוא מסך "כניסת תושב"

  2. בוחרים באופציה הזדהות עפ"י מספר תעודת זהות.
  3. מקלידים בשדה המתאים את מספר תעודת הזהות שלכם. יש לשים לב להקליד את תעודת הזהות של הבעלים כפי שהיא מופיעה בתוכנה. (לעיתים קורה שבעל החיים רשום על שם אחד מבני הזוג בעוד תעודת הזהות הינה של השני)
  4. על מנת לקבל סיסמא חד פעמית, לוחצים על הלחצן הירוק - "כניסה".
  5. הסיסמא החד פעמית, תישלח במסרון (SMS) למספר הטלפון הנייד הרשום בתוכנה. (גם במקרה זה יכול להיות שהסיסמה, תישלח לטלפון של בן הזוג. על פי הרשום בתוכנה)
  6. את הסיסמא שהתקבלה, מקלידים בשדה המתאים ולוחצים, שוב על הלחצן הירוק - "כניסה".
  7. בסיום ההליך יפתח מסך הגישה לתוכנה ובו שתי כרטיסיות : הראשונה (ברירת המחדל) – כרטיסיית "בעלי חיים". מפרטת את כל בעלי החיים הרשומים על שמכם. השנייה – "תשלומים", מפרטת את הסכום אשר עליכם לשלם עבור החיסון / רישיון לבעל החיים.
  8. מבצעים תשלום באמצעות כרטיס אשראי.

החיוב, יופיע המערכת כחודש לפני תפוגת הרישיון / החיסון. התראה על הגעת הרופא הווטרינר לישוב לביצוע החיסונים. ו/או התראה של הצורך לחדש את הרישיון, תישלח לפני תאריך התפוגה. ניתן לשלם את החיוב בכל רגע, לפני תאריך התפוגה או מעט אחריו. המערכת עוקבת אחרי ביצוע התשלומים ומתזכרת את אלו ש"שכחו" לסגור את החוב.

על מנת למנוע אי נעימויות, הינכם מתבקשים לשלם את חובכם, כפי שהוא מופיע בתוכנה, ובזמן.

השגות לגבי הפרטים המופיעים בכרטיס האישי או לגבי סכום החיוב, ניתן להפנות לווטרינר המועצה – ד"ר יוסי שמחון. בטלפון 050-7959845. או בדוא"ל simhonj@gmail.com

 

תודה ובהצלחה לכולנו.

האחריות הינה של המבקר בלבד, והמועצה אינה אחראית בכל צורה שהיא לטיב ו/או לתוכן האתר והאמור באתר הינו בגדר המלצה בלבד

עיצוב: Ronnie Baruch | תכנות: tq.soft