פניה למוקד מוקד נגישות

אגף קהילה וצמיחה- מידעון המועצה לסיכום הפעילות – ינואר 2023

מטה עם מטה קדם ערבה

החודש התכנסו כלל מנהלי המחלקות במועצה לישיבת "מטה עם מטה" נוספת בקדם ערבה, מטרת הישיבה היתה לבנות יחד תכנית עבודה משותפת למועצה וליישוב. הישיבה נפתחה בהרמת כוסית חגיגית בתצפית ביישוב בה חגגנו את הרישום הראשון לקרקע של קדם ערבה, צעד נוסף וחשוב לקראת אישור התב"ע ליישוב. נציגי הנהלת היישוב ומנהלי מחלקות המועצה הציגו את היעדים שלהם לשנת 2023 ויחד סוכם על המשך שילוב ידיים ושיתוף פעולה הדוק, גם בשנה הזו.


מטה עם מטה בית הערבה

החודש נפגש צוות מנהלי המחלקות של המועצה גם עם מטה היישוב ונציגי קיבוץ בית הערבה. מטרת המפגש היתה להציג את הקיבוץ על מנגנוניו והתנהלותו וכן לבסס את היעדים האסטרטגיים שמציג הקיבוץ כיעדים לשיתוף פעולה עם המועצה. במפגש לקחו חלק בעלי התפקידים בבית הערבה ונציגי הנהלת קהילה והנהלה כלכלית לצד צוות מנהלי המחלקות במועצה.


תקשורת:

בחדשים האחרונים אנו פועלים במלוא המרץ בהכנות לקראת "צעדת ראשוני ים המלח" הצפויה להתקיים זו השנה השביעית, במהלך שני סופי שבוע בחודש מרץ.

במסגרת פורום קהילה האחרון וכחלק מההכנות לצעדה קידמנו צעידה יישובית במסגרות שונות על מנת לחזק את הקשר הקהילתי שלנו, למסלולי הצעדה.

בנוסף אנו עובדים במרץ על חשיפת מסלולי הצעדה ולצידם, שלל ההיצע התיירותי במרחב, לגורמי התקשורת השונים, למשפיעני רשת ועוד. החודש התקיימו מספר סיורים לבלוגרים ועיתונאים במרחב, לצורך כך.


תרבות

תיאטרון סיפור: "בת המלך שנאבדה "

החודש התארחה ב"פתח האוהל" שביישוב אבנת ההצגה המקסימה "בת המלך שנאבדה". כ60 הורים וילדים הגיעו וצללו פנימה לתיאטרון בובות קסום מלא אביזרים קטנים ומחשבה, ונשמו לרווחה בסוף המסע כשבת המלך שבה למקומה. היה כיף להיפגש ולארח אנשים מכל רחבי המועצה!

מצפים להמשך עונת התרבות ב"פתח האוהל" – כולם מוזמנים!


חוג כדורעף נשים

ככה בשקט  בשקט התגבשה לה קבוצה - אליפות!

13 נשים מכל רחבי המועצה מגיעות פעם בשבוע לשחק כדורעף באולם הספורט עם המורה המיתולוגי אפי פיינטוך. יש אפילו נשים שמשחקות בקבוצה ובתור ילדות  היו תלמידות אצלו.

יש אווירה טובה, חברות ורעות, צחוק ותחרות.

עדיין יש מקום- בכל יום רביעי בשעה 17:00, באולם הספורט קיבוץ קלי"ה.


טורניר נמרוד

כבכל שנה וכמיטב המסורת גם הפעם זכרנו יחד את נמרוד כהן ז"ל בטורניר כדורגל לזכרו.

הטורניר התקיים במגרש הביתי שלו במצפה שלם בהובלת מלווין בלאו ודודי שמש ביחד עם המועצה.

זו היא השנה ה-15 שאנחנו זוכרים את נמרוד ומגיעים ביום שמש חורפי לצפות בקבוצות שמתארגנות ממש לכבוד היום הזה.

השנה שיחקו 7 קבוצות מכל יישובי המועצה ועוד קבוצה מהיישוב השכן עין גדי. ברוח ספורטיבית ובאווירה טובה עלו הקבוצות לשחק האחת מול השנייה.

לאחר טורניר מותח בו השחקנים נתנו את הנשמה עד הרגע האחרון ,קבוצת קלי"ה ניצחה בפנדלים וזכתה להניף את הגביע!

לאורך כל היום, במגרש הילדים היו משחקים מהנים לילדים, פופקורן, שערות סבתא, נקניקייה בלחמנייה והייתה אווירה של הפנינג  וביחד.

חיבוק גדול לאריה ודורון כהן ונתראה בשנה הבאה.

קישורים חשובים:

האחריות הינה של המבקר בלבד, והמועצה אינה אחראית בכל צורה שהיא לטיב ו/או לתוכן האתר והאמור באתר הינו בגדר המלצה בלבד

עיצוב: Ronnie Baruch | תכנות: tq.soft