לאתר מועצה איזורית מגילות ים המלח EN

מטפלים - מיכל כהן

מיכל כהן
טלפון: 052-6556724; 02-9945438

כשהגוף לוחש לנפש.

 

למיכל כהן ממצפה שלם מגיעים כדי לקחת פסק זמן על מנת להעניק לגוף שלך אהבה.

כבר בשיחת הטלפון לתיאום פגישה ל: עיסוי/רפלקסולוגיה/כוסות רוח דיקור ועוד... מרגישים שהטיפול כבר התחיל. גוון הקול של מיכל מכניס אותך לגלי אלפא מבלי שהיא עצמה מודעת לכך. ובמהלך השיחה בטלפון אתה כבר יודע שהטיפול הולך להיות חוויה נפלאה , והנפש שלך תחגוג.

מיטת הטיפולים לבנה ומפנקת המוסיקה חודרת לתאי הגוף שמכין עצמו למגע ידיה המיומנות של מיכל שיודעות מבלי שתספר לה, מה אתה בדיוק צריך. זה מתחיל מאבנים חמות שמרפות לך את השרירים ומיכל שנוגעת ויודעת מאפשרת לידיה המחוברות לליבה לממש את השליחות שלה, ולחבר חיבורים שהתרופפו לך בין הנפש לבין הגוף.

האברים שהזנחת זוכים לתשומת לב ואהבה, והם נטענים מחדש באנרגיות המזכירות לך שאתה ראוי לאהבה.

 

את מיכל אני מכירה שנים רבות,

מיכל כהן בת 50. לפני כעשר שנים בגיל 40 בערך, השליחות והייעוד קראו לה. היא החליטה לערוך שינויים בחייה המקצועיים והחלה להתמחות במכללת רידמן בסוגי עיסוי שונים: עיסוי שוודי קלאסי, שיקומי, עיסוי רקמות עמוק, עיסוי לנשים הרות, רפלקסולוגיה, אבנים חמות, טיפול בכוסות רוח ודיקור סיני. ארגז הכלים של מיכל מאפשר לה להעניק טיפול המותאם  אישית לצרכי מטופליה.

בתחילת דרכה כמטפלת הוליסטית טיפלה במקורביה וחבריה, אך עם הזמן וההתמקצעות זה הפך לעיסוק עיקרי, כי ככה זה כשאתה מחבר עיסוק שאתה אוהב עם מקצועיות. אז מגלים את השליחות.

מיכל מאמינה בקשר הישיר בין הגוף לנפש וגם מוסיפה טיפ לאלה מבינינו החיים את החיים בלחץ מתמיד ושוכחים להעניק לעצמנו מתנות קטנות.

"זכרו לזכור" !!! "טיפול לגוף ולנפש זו מעין לחישת תזכורת לאהוב את עצמך  ולפרגן לך את החיים". ואני ממליצה על מיכל ממצפה שלם. ושכחתי להוסיף שהנוף בדרך לחדר הטיפולים עם תצפית לצפון ים המלח לא פחות ממדהים...

  

צרו עוד היום קשר לקביעת מועד הנוח לכם.


מיכל כהן (בוגרת מכללת רידמן)

מצפה שלם